Misguided Ghosts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Моят дневник... или някакво негово подобие

3 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Моят дневник... или някакво негово подобие - Page 2 Empty Re: Моят дневник... или някакво негово подобие

Писане  Love. Нед Дек 27, 2009 12:03 am

Индусите се кланят на хуй, които оплиличат на техен бог.
Love.
Love.

Брой мнения : 313
Join date : 11.10.2009
Age : 32
Местожителство : Не знам! Всеки ден ми крадат пейката, гадовете!

Върнете се в началото Go down

Моят дневник... или някакво негово подобие - Page 2 Empty Re: Моят дневник... или някакво негово подобие

Писане  Love. Чет Яну 14, 2010 1:10 am

Днес беше един много напрегнат ден. Почти цял ден бях по улиците в този дъжд. Как искам да си почина от всичкото това напрежение!
Да споделя само как бих се радвала, ако успея да си извоювам стипендия! wild cats, lalala happy Ако не успея ще се изям! shake kam6i4e Какъвто съм характер няма да спра да се обвинявам - аз съм така от малка. Непрекъснато около мен все са ме обвинявали за това и онова, та дори и за много дребни неща. Бих искала да всичко да свърши скоро, та да ми олекне!
Освен, това днес се видяхме!! Съжалявам, че си изпуснах нервите и незаслужено го ообвинявах за глупости - човекът, който обичам и най-добър приятел i dont think so . И все пак ми прости! Нее, няма такова мило човече! fly away <333
Love.
Love.

Брой мнения : 313
Join date : 11.10.2009
Age : 32
Местожителство : Не знам! Всеки ден ми крадат пейката, гадовете!

Върнете се в началото Go down

Моят дневник... или някакво негово подобие - Page 2 Empty Re: Моят дневник... или някакво негово подобие

Писане  jrock_girl Чет Яну 14, 2010 10:00 pm

Радвам се за теб нядявам се да успееш да си вземеш стипендия
jrock_girl
jrock_girl

Брой мнения : 250
Join date : 11.10.2009
Age : 29
Местожителство : Бургас

Върнете се в началото Go down

Моят дневник... или някакво негово подобие - Page 2 Empty Re: Моят дневник... или някакво негово подобие

Писане  Love. Нед Яну 17, 2010 3:31 am

Изглежда няма да мога, тъй като по 4 предимета ми писаха 4-ки. Но нищо не се гриза от яд another nodin one
(Добре че през април имам имен ден и мога да издрънкам от село малко кинти.)
Тия дни май се разболявам - започвам да бухам...А това не е на добре. Neutral
Трябва да влизам да къпя (дано съседите от долните етажи да не са ме изпреварили)
Love.
Love.

Брой мнения : 313
Join date : 11.10.2009
Age : 32
Местожителство : Не знам! Всеки ден ми крадат пейката, гадовете!

Върнете се в началото Go down

Моят дневник... или някакво негово подобие - Page 2 Empty Re: Моят дневник... или някакво негово подобие

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите