Misguided Ghosts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Песни,свързани със съкровените ви спомени ^^

4 posters

Go down

Песни,свързани със съкровените ви спомени ^^ Empty Песни,свързани със съкровените ви спомени ^^

Писане  Love. Вто Окт 20, 2009 3:30 pm

Мисля,че заглавието е ясно,но...
Предполагам,че когато чуете някоя песен и в съзнанието ви изниква някой спомен....приятен може би,или не до чак толкова...;]

Аз после ще пиша :)
Love.
Love.

Брой мнения : 313
Join date : 11.10.2009
Age : 32
Местожителство : Не знам! Всеки ден ми крадат пейката, гадовете!

Върнете се в началото Go down

Песни,свързани със съкровените ви спомени ^^ Empty Re: Песни,свързани със съкровените ви спомени ^^

Писане  Стейси Вто Окт 20, 2009 7:07 pm

Ами аз когато чуя Decode(Paramore) или Untouched(The Veronicas)и се сещам за това лято,което мина.Колко яко беше,за всички спомени с двете ми най-добри приятелки crycry (никога няма да разберете кои са). another nodin one heartagram
Стейси
Стейси
Just a ghost!

Брой мнения : 850
Join date : 11.10.2009
Age : 29

Върнете се в началото Go down

Песни,свързани със съкровените ви спомени ^^ Empty Re: Песни,свързани със съкровените ви спомени ^^

Писане  Dark Passion Play Сря Окт 21, 2009 12:46 am

омг, намерила си си други най-добри приятелки! question Shocked shocked hmmmmmmmm
Стейси.. heartbreaker
Аз като чуя Дикоуд се сещам главно за киното и люлките <3
Пък Untouched ми напомня на периода, в който ставахме рано, за да тичаме?! rofl <33
Има и друуги песни, от рода на
HIM - Don't Fear The Reaper
HIM - Pretending
Nightwish - Amaranth
Tarja - I Walk Alone
Justin Timberlake - Lovestoned (?! rofl inlove )
Sonata Arctica - Shy
Nirvana - You Know You're Right
Apocalyptica - I Don't Care ?!?!? (уидеото.... *решава да направи тема за уидеота* )
мда... не, че знам какво ми напомнят песните на ХИМ примерно, ноо.. няма значение. heartagram

баси мнението, дето написах ^__^
Dark Passion Play
Dark Passion Play
fuck the romance

Брой мнения : 1014
Join date : 11.10.2009

http://misguidedghosts.rabbitforum.org

Върнете се в началото Go down

Песни,свързани със съкровените ви спомени ^^ Empty Re: Песни,свързани със съкровените ви спомени ^^

Писане  Стейси Сря Окт 21, 2009 1:08 am

Dark Passion Play написа:омг, намерила си си други най-добри приятелки! question Shocked shocked hmmmmmmmm
Стейси.. heartbreaker
Аз като чуя Дикоуд се сещам главно за киното и люлките <3
Пък Untouched ми напомня на периода, в който ставахме рано, за да тичаме?! rofl <33
Киното и люлките...<3333333.Парка<333.Те форевър ин май харт.
Е,аз повечето пъти само седях и ви гледах.Мънито постоянно искаше Untouched heartagram .Толкова беше яко! glei me kuv sum qk rip out the wings
Стейси
Стейси
Just a ghost!

Брой мнения : 850
Join date : 11.10.2009
Age : 29

Върнете се в началото Go down

Песни,свързани със съкровените ви спомени ^^ Empty Re: Песни,свързани със съкровените ви спомени ^^

Писане  jrock_girl Нед Ное 15, 2009 10:02 pm

в повечето случаи се сещам за спомени когато съм в мрачно настроение...има много песни просто не ми се изброяват...харесваше ми да слушам по цял ден
Bless the fall-guys like you make us look bad и да се сещам колко съм нещожна и ненужна на света :X
jrock_girl
jrock_girl

Брой мнения : 250
Join date : 11.10.2009
Age : 29
Местожителство : Бургас

Върнете се в началото Go down

Песни,свързани със съкровените ви спомени ^^ Empty Re: Песни,свързани със съкровените ви спомени ^^

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите