Misguided Ghosts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кои ви бяха любимите детски книжки и приказки?

5 posters

Go down

Кои ви бяха любимите детски книжки и приказки? Empty Кои ви бяха любимите детски книжки и приказки?

Писане  Love. Пон Окт 19, 2009 1:38 am

Кои ви бяха любимите детски книжки и приказки? Искахте ли да приличате на някой от героите?

Спомням си, че на 2 бях научила наизуст "Пепеляшка" и "Червената шапчица" по-нататък вече са толкова много, че мисля, че е безмислено да изброявам.
Love.
Love.

Брой мнения : 313
Join date : 11.10.2009
Age : 32
Местожителство : Не знам! Всеки ден ми крадат пейката, гадовете!

Върнете се в началото Go down

Кои ви бяха любимите детски книжки и приказки? Empty Re: Кои ви бяха любимите детски книжки и приказки?

Писане  Dark Passion Play Пон Окт 19, 2009 1:45 am

"Бременските музиканти" inlove Даже помня как мама ми я купи и после почнах да я чета.Бях в детската градина още. XD
Любима приказка нямам май, но една от първите ми книжки беше с приказки на Шарл Перо <33 (и нея помня как ми я купиха meow ) Астрид Линдгрен FTW, чела съм толкова много нейни книги и половината нямам абсолютно никаква представа за какво се разказват. Понеже вече не помня.
Пък Пипи Дългото Чорапче не ми беше особено интересна. Някви коне там. chewing
Интересна тема btw <3

Едит: Снежанка я научих наизуст на английски в 4 клас. I rule
Dark Passion Play
Dark Passion Play
fuck the romance

Брой мнения : 1014
Join date : 11.10.2009

http://misguidedghosts.rabbitforum.org

Върнете се в началото Go down

Кои ви бяха любимите детски книжки и приказки? Empty Re: Кои ви бяха любимите детски книжки и приказки?

Писане  Стейси Пон Окт 19, 2009 1:48 am

Аз обожавам Спящата красавица.А пък Пепеляшка и Снежанка ме дразнят! Laughing
Иначе любима детска книжка-Емил от Льонеберя.Толкова е забавен,особено когато си нахлупи супника на главата! Laughing Laughing
Стейси
Стейси
Just a ghost!

Брой мнения : 850
Join date : 11.10.2009
Age : 29

Върнете се в началото Go down

Кои ви бяха любимите детски книжки и приказки? Empty Re: Кои ви бяха любимите детски книжки и приказки?

Писане  invidia Пон Окт 19, 2009 2:45 am

Пипи Дългото Чорапче фтв heartagram Много й се кефех.. Чела съм я 11 пъти izumlenie
Иначе мн. се кефех и на Бременските музиканти wild cats, lalala ииииии същоооо... МАШЕНКА и там няква мечка и баници и такива глупости имаше izumlenie Laughing
invidia
invidia
...I hid the keys to unlock love's heart...

Брой мнения : 560
Join date : 11.10.2009
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Кои ви бяха любимите детски книжки и приказки? Empty Re: Кои ви бяха любимите детски книжки и приказки?

Писане  desyt0 Пон Ное 16, 2009 5:18 am

Червената шапчица , Пипи дългото чорапче (Даже на онези години карах сестра ми да ми прави плитчици като на Пипи , но както са на нея на горе и сестра ми ме правеше ) another nodin one cyclops и Уич дори да не в много детско де . study
desyt0
desyt0

Брой мнения : 70
Join date : 16.11.2009
Age : 29

Върнете се в началото Go down

Кои ви бяха любимите детски книжки и приказки? Empty Re: Кои ви бяха любимите детски книжки и приказки?

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите