Misguided Ghosts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Униформите

4 posters

Go down

Униформите Empty Униформите

Писане  Love. Пет Окт 16, 2009 2:44 am

Какво е вашето мнение за униформите в училищата?
За или Против? Защо?
Има ли унофрми във вашето училище?

Ето и моето мнение:
Лично на мен ми е все тая дали ще съм със или без униформа. Има и по-важни неща за оправяне в училищата от униформите.
От друга гледна точка е наистина по-добре да има униформи, за да няма такива, които се пъчат с новите си дрешки и аксесоари, които мама и тате са им купили. Но ако един човек иска да се перчи, винаги ще намери начин да го направи. Освен това пред двора на училищата преди започването на часовете се превръща в стриптийз заведение - разни 14-18 годишни момиченца се събличат по бельо, а и понякога голи.
Дали униформите ще въведе някаква дисциплина в уч. заведения? Едва ли. Със и без униформени дрежки отново повечето ще правят старите си неща.
Ако искаме да променим поведението на учениците към по-добро трябва да променим ценностите на подрастващите.


Надявам се, дане повлия на менията след мен :)
Love.
Love.

Брой мнения : 313
Join date : 11.10.2009
Age : 32
Местожителство : Не знам! Всеки ден ми крадат пейката, гадовете!

Върнете се в началото Go down

Униформите Empty Re: Униформите

Писане  jrock_girl Пет Окт 16, 2009 7:22 pm

Аз съм против униформи....мнооого мразя поли и вратовръзки...пък и без тва с униформа или без се в г*з :smth6:
jrock_girl
jrock_girl

Брой мнения : 250
Join date : 11.10.2009
Age : 29
Местожителство : Бургас

Върнете се в началото Go down

Униформите Empty Re: Униформите

Писане  invidia Съб Окт 17, 2009 12:09 am

Против униформите съм.. Попринцип би било хубаво да го няма това разделение-едни с маркови дрехи, други не, но както вече се каза-ако един човек иска да се перчи, винаги ще намери начин да го направи... Иначе съм против, понеже се съмнявам, че биха ми допаднали моделите Rolling Eyes , плюс това всеки трябва да е свободен да носи каквото иска, стига естествено да не е неприлично облеклото..
invidia
invidia
...I hid the keys to unlock love's heart...

Брой мнения : 560
Join date : 11.10.2009
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Униформите Empty Re: Униформите

Писане  desyt0 Пон Ное 16, 2009 5:46 am

invidia написа:Против униформите съм.. Попринцип би било хубаво да го няма това разделение-едни с маркови дрехи, други не, но както вече се каза-ако един човек иска да се перчи, винаги ще намери начин да го направи... Иначе съм против, понеже се съмнявам, че биха ми допаднали моделите Rolling Eyes , плюс това всеки трябва да е свободен да носи каквото иска, стига естествено да не е неприлично облеклото..

И аз мисля по същия начин . another nodin one
desyt0
desyt0

Брой мнения : 70
Join date : 16.11.2009
Age : 29

Върнете се в началото Go down

Униформите Empty Re: Униформите

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите