Misguided Ghosts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Забавни интетересни места, на които сте били.

4 posters

Go down

Забавни интетересни места, на които сте били. Empty Забавни интетересни места, на които сте били.

Писане  Love. Вто Окт 13, 2009 1:04 am

Няма значение, да е в чужбина или страната - разкажете за местата, където сте били. Можете да пуснете снимки, за да видим за какво иде реч. И за да дам старт на темата ще разкажа малко аз :)

Та ето малко снимки от Инстамбул :)

Забавни интетересни места, на които сте били. Imgp3478_bde23_17828111

Забавни интетересни места, на които сте били. _Джамия_71835_17827507

Забавни интетересни места, на които сте били. Imgp3500_dad42_17828116

Джамията е строена от 1609 до 1616 година по заповед на Султан АхмедI.Замисълът бил да е най -красивата и най-голямата джамия,с която да се прослави Султан Ахмед.Архитектът помислил,че се иска от него да направи 6 минарета и изпълнил заповедта.На турски думите алтън-злато и алтъ-шест звучат почти еднакво и това послужило като аргумент на архитекта да оправдае своята грешка, като създаде 6 минарета.Султанът се разгневил,понеже заръчал минаретата да са от чисто злато.Бил готов да погуби архитекта,но джамията толкова му харесала,че му простил.

Забавни интетересни места, на които сте били. Imgp3535_a9055_17828121
Хагия София (Hagia Sophia) e главната катедрала в Константинопол (Цариград), наречена на Божията премъдрост (Св. София).
Love.
Love.

Брой мнения : 313
Join date : 11.10.2009
Age : 32
Местожителство : Не знам! Всеки ден ми крадат пейката, гадовете!

Върнете се в началото Go down

Забавни интетересни места, на които сте били. Empty Re: Забавни интетересни места, на които сте били.

Писане  jrock_girl Вто Окт 13, 2009 9:21 pm

Яяяяко ееее


аз най забавно място....ъъъ кухнята :D:D:D:D:D шегувам се xD
jrock_girl
jrock_girl

Брой мнения : 250
Join date : 11.10.2009
Age : 29
Местожителство : Бургас

Върнете се в началото Go down

Забавни интетересни места, на които сте били. Empty Re: Забавни интетересни места, на които сте били.

Писане  invidia Сря Окт 14, 2009 1:29 am

Яко partyyyy
Аз съм била във Венеция ама ме мързи да пускам снимки.. Rolling Eyes някой друг път izumlenie
invidia
invidia
...I hid the keys to unlock love's heart...

Брой мнения : 560
Join date : 11.10.2009
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Забавни интетересни места, на които сте били. Empty Re: Забавни интетересни места, на които сте били.

Писане  desyt0 Нед Ное 22, 2009 4:22 am

Била съм на много места , но не и извън България . Иначе най много ме е впечатлил град Плевен - с панорамата . Много реално е направено всичко . Жалкото е че снимките ми не се получиха . В Карлово и на Ботев връх е много хубаво ето малко снимки .

[img=https://2img.net/r/ihimizer/img21/3346/pa240062.th.jpg]

Забавни интетересни места, на които сте били. Pa240132.th

Забавни интетересни места, на които сте били. Pa240267.th

Забавни интетересни места, на които сте били. Dsc08947t.th
desyt0
desyt0

Брой мнения : 70
Join date : 16.11.2009
Age : 29

Върнете се в началото Go down

Забавни интетересни места, на които сте били. Empty Re: Забавни интетересни места, на които сте били.

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите