Misguided Ghosts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Филмът, накарал да се попикаете от смях или да се разплачете?

+5
Prudence
Mi.
jrock_girl
Стейси
Love.
9 posters

Go down

Филмът, накарал да се попикаете от смях или да се разплачете? Empty Филмът, накарал да се попикаете от смях или да се разплачете?

Писане  Love. Пон Окт 12, 2009 12:45 am

Е, всеки от вас е гледал някой филм, който ви е накарал да се разплачете или пък да паднете от стола от смях. Разкажете за тях :)

Когато бях на 6, си спомням, когато се разревах на "Принцеса Сиси"
Иначе за филм, на който да съм плакала не си спомням(изглежда защото не гледам филми в последно време).
Love.
Love.

Брой мнения : 313
Join date : 11.10.2009
Age : 32
Местожителство : Не знам! Всеки ден ми крадат пейката, гадовете!

Върнете се в началото Go down

Филмът, накарал да се попикаете от смях или да се разплачете? Empty Re: Филмът, накарал да се попикаете от смях или да се разплачете?

Писане  Стейси Пон Окт 12, 2009 8:03 pm

Аз много плаках на A walk to remember Crying or Very sad Както и на Бягство от затвора:Последното бягство,Титаник,две серии на Трета смяна,една серия на Шепот от отвъдното,две серии на Уан трий хил.
Мисля,че това са всички филми/сериали,на които съм плакала.
Иначе за смях...много са,някои дори не ги помня! meow
Стейси
Стейси
Just a ghost!

Брой мнения : 850
Join date : 11.10.2009
Age : 29

Върнете се в началото Go down

Филмът, накарал да се попикаете от смях или да се разплачете? Empty Re: Филмът, накарал да се попикаете от смях или да се разплачете?

Писане  jrock_girl Сря Окт 14, 2009 12:07 am

попринцип вина си се смея каквото и да гледам xD
jrock_girl
jrock_girl

Брой мнения : 250
Join date : 11.10.2009
Age : 29
Местожителство : Бургас

Върнете се в началото Go down

Филмът, накарал да се попикаете от смях или да се разплачете? Empty Re: Филмът, накарал да се попикаете от смях или да се разплачете?

Писане  Love. Вто Окт 20, 2009 2:08 am

Едит: На "Страстите Христови" ревах доста...сега си спомних(тая склероза...)
Love.
Love.

Брой мнения : 313
Join date : 11.10.2009
Age : 32
Местожителство : Не знам! Всеки ден ми крадат пейката, гадовете!

Върнете се в началото Go down

Филмът, накарал да се попикаете от смях или да се разплачете? Empty Re: Филмът, накарал да се попикаете от смях или да се разплачете?

Писане  Mi. Вто Окт 20, 2009 2:17 am

`помни как се хилила на Дъ ринг `
Хорър муувийс олуейс мейк ми лаф...
иначеее пролях сълза на фрийдъм райтърс о.о

Mi.

Брой мнения : 22
Join date : 20.10.2009
Age : 31
Местожителство : Някъде там...

Върнете се в началото Go down

Филмът, накарал да се попикаете от смях или да се разплачете? Empty Re: Филмът, накарал да се попикаете от смях или да се разплачете?

Писане  Prudence Вто Окт 20, 2009 2:27 am

Да на Педизвестена смърт и аз се смях като го гледах,малко и тъпо свърши.
Ами ЛЕдена Епоха, когато излезе ме караше да се семя от сърци както и Търсенето на Немо. Верно може да са анимационни филми, но са голям смях.
Като гледах Страстите Христови , не ревах ами се чувствах гадно, момента когато биеха с камшичи Исус и когато му откъснаха част от месото, много ме зболя.
Плакала съм и на Агуст Ръш и МОето куче Скип, бяха последине филми които ме карах да рева с цяло гърло. И понякога се чуда защо crymeariver
Prudence
Prudence

Брой мнения : 18
Join date : 20.10.2009
Age : 34
Местожителство : Бс

http://otkrovenia.com/main.php?action=showuser&username=Prudence

Върнете се в началото Go down

Филмът, накарал да се попикаете от смях или да се разплачете? Empty Re: Филмът, накарал да се попикаете от смях или да се разплачете?

Писане  greeny Вто Окт 20, 2009 2:43 am

Mi. написа:`помни как се хилила на Дъ ринг `
Хорър муувийс олуейс мейк ми лаф...
иначеее пролях сълза на фрийдъм райтърс о.о
+111111111111111111..като изключим тва за фрийдъм райдърс...ревала съм на някой филми
greeny
greeny

Брой мнения : 38
Join date : 20.10.2009
Age : 29
Местожителство : На майната си xD

Върнете се в началото Go down

Филмът, накарал да се попикаете от смях или да се разплачете? Empty Re: Филмът, накарал да се попикаете от смях или да се разплачете?

Писане  Dark Passion Play Съб Ное 07, 2009 4:59 am

Адски много съм се смяла на Отново на 17 ииии The IT Crowd!!! ох, мн забавен сериал <3 Laughing
А иначе плача рядко, така да се каже.
Мулен Руж, A Walk To Remember, Тетрадката, разните там други романтични филми XD
Да не говорим за Флюк, не че помня за какво ставаше въпрос, просто ми беше адски тъжно. love, love, love crying
Ммм, друго, друго.. плаках на Ейнджъл, когато Дарла се самоуби plotting и така.
Dark Passion Play
Dark Passion Play
fuck the romance

Брой мнения : 1014
Join date : 11.10.2009

http://misguidedghosts.rabbitforum.org

Върнете се в началото Go down

Филмът, накарал да се попикаете от смях или да се разплачете? Empty Re: Филмът, накарал да се попикаете от смях или да се разплачете?

Писане  invidia Съб Ное 07, 2009 6:18 pm

Не се сещам на кои филми съм се смяла чак толкова много.. Имало е, обаче не помня Rolling Eyes
Иначе всеки път плача на Мулен Руж и Тринайсет .. heartbreaker hmmmmmmmm И на Титаник izumlenie
И съм плакала и на още там куп филми, ама то ..
invidia
invidia
...I hid the keys to unlock love's heart...

Брой мнения : 560
Join date : 11.10.2009
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Филмът, накарал да се попикаете от смях или да се разплачете? Empty Re: Филмът, накарал да се попикаете от смях или да се разплачете?

Писане  desyt0 Нед Ное 22, 2009 5:18 pm

Плакала съм на филмите A walk to remember - на целия филм , cinderella story - края , raise your voice - началото , prison break - последната серия .
А да съм се хилела на някой филм - като откачена без да спра е Superhero writing w00t
desyt0
desyt0

Брой мнения : 70
Join date : 16.11.2009
Age : 29

Върнете се в началото Go down

Филмът, накарал да се попикаете от смях или да се разплачете? Empty Re: Филмът, накарал да се попикаете от смях или да се разплачете?

Писане  invidia Пон Ное 23, 2009 9:12 pm

Боже, току що изгледах към 30 минути от The Virgin Suicides на София Копола. Беше... не знам просто какво да кажа.
И си изплаках очите.
Довечера ще го гледам на всяка цена целият!
invidia
invidia
...I hid the keys to unlock love's heart...

Брой мнения : 560
Join date : 11.10.2009
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Филмът, накарал да се попикаете от смях или да се разплачете? Empty Re: Филмът, накарал да се попикаете от смях или да се разплачете?

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите