Misguided Ghosts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Анимации

3 posters

Go down

Анимации Empty Анимации

Писане  Love. Чет Яну 21, 2010 2:50 am

Тук можете да разкажете за вашите любими анимационни филмчета от детството. Спомняте ли си, кои гледахте с най-голям интерес? Днес продължавате ли да ги гледате?

Когато бях малка обожавах да гледам "Волтрон" и "Канди". Много се кефех и на старите филмчета на дисни, докато сега... станаха много глуповати. Толкова е блудкаво с онези глупави типично американски училищни истории blahblahblah .
Love.
Love.

Брой мнения : 313
Join date : 11.10.2009
Age : 32
Местожителство : Не знам! Всеки ден ми крадат пейката, гадовете!

Върнете се в началото Go down

Анимации Empty Re: Анимации

Писане  Стейси Чет Яну 21, 2010 3:31 am

Преди и аз се кефех на "Волтрон"-беше много яко.Харесваха ми и "Сейлър Муун","Ягодов сладкиш","Клуб Уинкс".
Все още съм фен на филмчетата за Барби.Анимационен сериал,който следя и сега е "Семейство Симпсън"-толкова е хубаво. awww
Стейси
Стейси
Just a ghost!

Брой мнения : 850
Join date : 11.10.2009
Age : 29

Върнете се в началото Go down

Анимации Empty Re: Анимации

Писане  Dark Passion Play Чет Яну 21, 2010 3:34 am

Като малка много обичах да гледам Cartoon Network, макар че не разбирах нито дума. finland Любими ми бяха Том и Джери иии Пауърпаф гърлс XD Брат ми много обичаше Лабораторията на Декстър и често го гледахме заедно. glei me kuv sum qk
Сега по Disney Channel има някои забавни анимации, макар че не ги гледам особено. Той батко гледа по цял ден тоя канал.. като някакъв пет годишен е хД
И все пак Baby TV е просто велика телевизия. laughter Имаше период от 3-4 месеца, който гледах САМО Бейби ТВ и знаех всичко наизуст.. rip out the wings
И все пак: Във Том & Джери е истината.
Dark Passion Play
Dark Passion Play
fuck the romance

Брой мнения : 1014
Join date : 11.10.2009

http://misguidedghosts.rabbitforum.org

Върнете се в началото Go down

Анимации Empty Re: Анимации

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите