Misguided Ghosts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дрога.

4 posters

Go down

Дрога. Empty Дрога.

Писане  Love. Чет Яну 21, 2010 2:42 am

Една сериозна, а и доста набола тема на съвремието. Какво е вашето мнение? Пробвали ли сте? Има те ли познати, които са употребяват? Как приемате това? Искало ли ви се е някога да пробвате?

Аз имам един познат дето веднъж ми разказваше какви са действията от различните видове наркотици. Замислих се - нужно ли е човек да поглага на това, за да изпита някакво удовлствие? paper bag Много тъжно...
Love.
Love.

Брой мнения : 313
Join date : 11.10.2009
Age : 32
Местожителство : Не знам! Всеки ден ми крадат пейката, гадовете!

Върнете се в началото Go down

Дрога. Empty Re: Дрога.

Писане  Стейси Чет Яну 21, 2010 3:28 am

Моето мнение,че това е просто един начин да избягаш от проблемите на съвремието,т.е. мисля,че и обикалящото ни общество има вина.
Повечето наркомани просто искат да се пренесат в друг свят,където проблеми няма,всичко е розово.Мислят си,че като се надрусат всичко лошо ще отмине,повече няма да ги връхлита.
Явно не осъзнават,че животът е една непрестанна борба,от която изход няма,а опиятите са само за самозаблуда.
Стейси
Стейси
Just a ghost!

Брой мнения : 850
Join date : 11.10.2009
Age : 29

Върнете се в началото Go down

Дрога. Empty Re: Дрога.

Писане  jrock_girl Пет Яну 22, 2010 9:57 pm

Тук всички сме добрички такива работи не взимаме :D
jrock_girl
jrock_girl

Брой мнения : 250
Join date : 11.10.2009
Age : 29
Местожителство : Бургас

Върнете се в началото Go down

Дрога. Empty Re: Дрога.

Писане  Weird. Нед Яну 24, 2010 4:22 am

Да,Стейси е права!
И всъщност какво става?!Дрогата ни въвлича в още по-големи проблеми.
Падаме в очите на хората,дори собствените си очи.Жалки.Прекалено е висока ценатамкоято се плаща,за това мимолетно удоволствие,което те убива..Изпивайки ти силите,изтисквайки те.Вярно..за тревата не е точно така,но по сериозните наркотици са си почти смъртна присъда.
Иначе аз не взимам и никога не съм,а и не смятам да започвам!...
Познавам хора,които са опитвали..Засега не са особено пристрастени,тъй като карат повече на трева,но..не е хубаво.
Weird.
Weird.

Брой мнения : 242
Join date : 05.11.2009

Върнете се в началото Go down

Дрога. Empty Re: Дрога.

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите