Misguided Ghosts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Докато дишам, се надявам.

Go down

Докато дишам, се надявам. Empty Докато дишам, се надявам.

Писане  Coloursfade-x. Пет Дек 11, 2009 3:24 am

Иначе казано, dum spiro spero.
\


Последната промяна е направена от Coloursfade-x. на Съб Дек 12, 2009 4:01 am; мнението е било променяно общо 1 път
Coloursfade-x.
Coloursfade-x.
cesare attacks

Брой мнения : 161
Join date : 10.11.2009
Age : 29
Местожителство : Пловдив; LEEDS.

Върнете се в началото Go down

Докато дишам, се надявам. Empty Re: Докато дишам, се надявам.

Писане  Coloursfade-x. Пет Дек 11, 2009 3:37 am

Стоя и си мисля..
И се ядосвам.
За работата. За живота. За обществото. За несправедливостите. За всичко.
Не искам да уча и да работя нещо, което не ми харесва. Не искам да погубя живота си в правене на работа, която не ми е интересна. В крайна сметка животът ти е за да постигнеш мечтите си, нали така (говорим за мечти, които не излизат от границата на хуманното и не са в разрез с човешки права, природа и прочее)? Имам предвид, че ако си някой като Хитлер и искаш неговата цел, и се стремиш да я постигнеш, ти ще си един огромен глупак и просто.. ама че некадърник, така да се каже. Та говорех за друго нещо, че ако винаги си искал да станеш актьор, ами бори се, бори се, направи всичко възможно, не се забутвай някъде, където не искаш... Та така. И сега някой би ми казал, че аз имам много възможности за реализация.. че съм била умна и съм щяла да стана еди - каква си, което било огромна професия.. Ами ако на мен не ми е интересно? Да достигна върха на някоя кариера не се покрива с мечтите ми - какъв успех и каква реализация би било да преуспея в нещо, което не ми е интересно? А и да вметна, че хора, които работят примерно с бизнес за пари, ама не гледат как се отразява на другите - дали ще убива или ще предизвиква глобално затопляне, са най - неуспялите, долни некадърници. Некадърници! Та така.
Всички ме гласят да бъда еди - каква си, но никой не ме пита дали го искам. Те ме гласят според това колко е доходно и каква позиция има пред погледите на обществото.
Знаете ли колко ми пука? Не ми трябва материално щастие и да съм в угодническа позиция! Ако ще съм нещастна духовно, то аз не съм успяла - аз съм загубила!


Последната промяна е направена от Coloursfade-x. на Съб Дек 12, 2009 3:51 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Coloursfade-x.
Coloursfade-x.
cesare attacks

Брой мнения : 161
Join date : 10.11.2009
Age : 29
Местожителство : Пловдив; LEEDS.

Върнете се в началото Go down

Докато дишам, се надявам. Empty Re: Докато дишам, се надявам.

Писане  Coloursfade-x. Пет Дек 11, 2009 4:09 am

“(Talking about Britain's school education) They take your soul away. They take your brains away. They don't let you have an opinion that's different from theirs. You've got to think what they tell you to think. So when you leave school, your only future is getting married. And by the time you're about 29 you got two kids, and you just wanna commit suicide.” - Johnny Rotten.

Ahh, Jonne Meraviglioso! `E magnifico! <##

^^


Докато дишам, се надявам. Tumblr_kuet2qAtPT1qzu5svo1_500

Докато дишам, се надявам. Tumblr_kucogqH2k31qzr91ro1_500

Докато дишам, се надявам. Tumblr_kuco6pzwtl1qzr91ro1_400
ДА СИ ДОЙДЕМ НА ДУМАТА:
Докато дишам, се надявам. Tumblr_kubripFpGs1qzr91ro1_500
(Само да вметна, че харесвам Карлайл.)
Докато дишам, се надявам. Tumblr_kubr66toxL1qzr91ro1_500

Докато дишам, се надявам. Tumblr_kttia7Jw3G1qzv9uzo1_500

Докато дишам, се надявам. Tumblr_ku9mp6w7971qzr91ro1_500

Докато дишам, се надявам. Tumblr_ku9eyd24qH1qa2q7do1_500
Coloursfade-x.
Coloursfade-x.
cesare attacks

Брой мнения : 161
Join date : 10.11.2009
Age : 29
Местожителство : Пловдив; LEEDS.

Върнете се в началото Go down

Докато дишам, се надявам. Empty Re: Докато дишам, се надявам.

Писане  Coloursfade-x. Пет Дек 11, 2009 10:01 pm

Докато дишам, се надявам. Tumblrku47qmbxfb1qzr91r

Докато дишам, се надявам. Tumblrku9ped8rng1qzr91r[/b]


Последната промяна е направена от Coloursfade-x. на Съб Дек 12, 2009 3:51 am; мнението е било променяно общо 1 път
Coloursfade-x.
Coloursfade-x.
cesare attacks

Брой мнения : 161
Join date : 10.11.2009
Age : 29
Местожителство : Пловдив; LEEDS.

Върнете се в началото Go down

Докато дишам, се надявам. Empty Re: Докато дишам, се надявам.

Писане  Coloursfade-x. Пет Дек 11, 2009 10:16 pm

Знаете ли какво мразя?
Когато жените си правят аборт.
Това е убийство, по дяволите!
Майната му на кариерите ви! Ако си мислите, че една успешна работа е причина, достойна за убийството на едно невинно детенце, то вие сте отрепки!
И въобще - майната му на всичките ви мизерни причини да го напавите!
ТОВА Е УБИЙСТВО.
И не мога да проумея как така е законно - защото с нищо не се различава от това да убиеш съседа от горния етаж, например.

Както моите любимци казват:

she was a girl from birmingham
she just had an abortion
she was a case of insanity
her name was pauline she lived in a tree
she was a no one who killed her baby
she sent her letters from the country
she was an animal she was a bloody disgrase
body i'm not an animal
body i'm not an animal
dragged on a table in a factory
illegitimate place to be
in a packet in a lavatory
die little baby screaming fucking bloody mess
it's not an animal it's an abortion
body i'm not animal
mummy i'm not an abortion
throbbing squirm, gurgling bloody mess
i'm not an discharge, i'm not a loss in
protein, i'm not a throbbing squirm
fuck this and fuck that fuck it all and
fuck the fucking brat
she don't wanna baby that looks like that
i don't wanna baby that looks like that
body i'm not an animal
body i'm not an abortion
body i'm not an animal
an animal
i'm not an animal...
i'm not an abortion...
mummy! ugh!



Докато дишам, се надявам. Tumblrkubnixnnri1qaslr3

Искам пак да сме тук с брат ми и братовчед ми и огромна купа с храна, да гледаме някой филм, да се смеем.
Уу.
Coloursfade-x.
Coloursfade-x.
cesare attacks

Брой мнения : 161
Join date : 10.11.2009
Age : 29
Местожителство : Пловдив; LEEDS.

Върнете се в началото Go down

Докато дишам, се надявам. Empty Re: Докато дишам, се надявам.

Писане  Coloursfade-x. Съб Дек 12, 2009 1:01 am

Докато дишам, се надявам. Tumblr_kugid7H0vH1qzr91ro1_400



Finally
I have seen the lights in your eyes
And now
I am gloryfing my tragic destiny
Dreams can be wholesome for me
Life is a tormented dream for me

Mesmerize me, enchant me
Mesmerize with your eyes, now
Enchant me, hypnotize me
Enchant me, mesmerize me
Enchant me, hypnotize me

I found the lies in your words
And now
I am gloryfing my tragic destiny
Dreams can be hard and mean
I still wonder if you are aware of this
Dreams can be hard and mean
Life is a tormented time, now
Medusa, Medusa
Medusa
Enchant me, mesmerize me
Enchant me, mesmerize me
Enchant me, hypnotize me
Enchant me, mesmorize me
Coloursfade-x.
Coloursfade-x.
cesare attacks

Брой мнения : 161
Join date : 10.11.2009
Age : 29
Местожителство : Пловдив; LEEDS.

Върнете се в началото Go down

Докато дишам, се надявам. Empty Re: Докато дишам, се надявам.

Писане  Coloursfade-x. Съб Дек 12, 2009 1:57 am

Мразя този дневник.

Бтв, сетих се, веднъж седнах да гледам едно предаване, където едни родители обвиняваха дъщеря си и съпруга й, че на сватбата си за шега той бил облякъл роклята, а тя - фрака. Били ги посрамвали, как можело такова нещо.. Wtf?! Хората са свободни да правят КАКВОТО поискат и КАКТО поискат. Супер тъпо е, когато нещо се направи по различен начин, и веднага хората да бъдат обвинени за постъпката си. И започнаха да изкарват разни скапани доводи, направо ми идеше да се хвърля през терасата. Не, честно, много се изнервям, когато се поставят разни критерии, че мъжът трябвало да не плаче, жената трябвало само да готви и разни такива. Sick обществото е наложило разни полови "закони", които са страшно глупави. Мъжете и жените са РАВНИ, свобони да правят каквото искат, без да ги обвиняват, че постъпката не отива на "пола им" и прочие. Смисъл, изнервям се на поставените лимити мъжът да бъде стоманен, корав, да не носи обици, да не се боядисва и т.н., щото било "женско", да не плаче, жената да трябва само да готви, да бъде "дама", да има дълга коса, мъжът да не трябва да прави това, а пък и жената от своя страна - онова.. Добре, някои хора са с ужасно ограничено мислене. Приемат разни клишета, рамки, "закони за правата и "задълженията" на двата пола" и грр.
Полово равенство FTW. Отхвърляне на празните клишета, базирани на едно абсолютно нищо - също.
Аз съм за следното - мъжът и жената да имат равни права. Нито единият, нито другият да бъде роб на срещуположния пол.


Llamas with hats. =)

Докато дишам, се надявам. Tumblr_ku5ae84Xsq1qzhc5ko1_400

Докато дишам, се надявам. Tumblr_ku6zkuSo071qzr91ro1_400
Окей. Това е нещо, за което искам да говоря. Първо, че много мразя войните. Ужас, терор, смърт, убийства и крайна анти-хуманност. И за какво? За глупавите цели на правителството! За алчните им, користни желания, заради това умират хиляди хора и т.н. Агент Ориндж е само един от множеството отвратителни примери. Как се съсипват човешките животи без да им мигне окото... И се разработват какви ли не щуротии, и се правят какви ли не абсурдни неща и всичко за какво е: за собствения им кеф.
Както един от американските шефове бе казал - не го интересува дали ще умрат хиляди хора, стига на него да му е добре. И как лъжат, използват, заблуждават народа си - и изобщо, правят какви ли не извращения и гадости, че да ти се изправи косата. Нали знаете, най - големите престъпници са самите ни управители. В световен мащаб. Демокрация, свобода, дрън - дрън. Манипулация и окови бих казала. Ами онова с парите, което бяха измислили? Така нагласят нещата, че ние вечно да сме в криза и зависими от тях. Така че те да печелят и ние да сме вечно под техен контрол.
После - темата за хомосексуализма. Аз съм човек, който подкрепя изключително много свободата в това отношение. Така че, ОБЯВЯВАМ: Go on, homosexual liberty!
А пък това, което картинката гласи - че дават медал за убийство, а осъждат за хомосексуална любов, е повече от абурдно. Оставям го само да говори за себе си. : D


Penetrating voices going through my head
I haven't listened to a thing they said
Always they removed the answers
I won't suffer the consequences

Torn between the two
Right or wrong there is no answer
Don't tell me what to do
It's my choice I'm taking a chance yeah

Don't dictate
Don't dictate
Don't dictate
dictate to me!

Don't dictate... Don't dictate! Don't dictate!



Спомням си ясно, когато бях малка, една вечер, или по - скоро мислите, които ми протичаха из главата. Мислех си за нещо като хипи ванче и група от хора, с която пътуваме из природата и вечерта стоим на някоя полянка и гледаме небето, поляните под върха, на който се намираме, дърветата, които ни заобикалят. И ясно си спомням, че всички бяха облечени с разни такива.. странни дрехи, не мога да ги опиша с думи. И се чуваше песента на шурците, и момичето имаше вечерни крака, и настроението беше онова, специалното вечерно настроение, което просто обожавам. <3 И всичко беше свързано със свобода, простор, природа и движение.
Свобода! СВОБОДА! Винаги съм си мечтаела за това. Винаги. Винаги. Винаги.
Дори и да не бъде точно пътуване с ванче и т.н., искам да живея СВОБОДНО.
^


Докато дишам, се надявам. Tumblrku5b6eflqx1qzr91r


Последната промяна е направена от Coloursfade-x. на Съб Дек 12, 2009 4:02 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Coloursfade-x.
Coloursfade-x.
cesare attacks

Брой мнения : 161
Join date : 10.11.2009
Age : 29
Местожителство : Пловдив; LEEDS.

Върнете се в началото Go down

Докато дишам, се надявам. Empty Re: Докато дишам, се надявам.

Писане  Coloursfade-x. Съб Дек 12, 2009 2:06 am

Докато дишам, се надявам. Tumblrkubtr3nx7z1qzr91r

"Deep into that darkness peering, long I stood there, wondering, fearing, doubting, dreaming dreams no mortal ever dared to dream before."

"I became insane, with long intervals of horrible sanity."

"Poetry is the rhythmical creation of beauty in words."

"I wish I could write as mysterious as a cat."

"All religion, my friend, is simply evolved out of fraud, fear, greed, imagination, and poetry."

"Once upon a midnight dreary, while I pondered weak and weary."

"We loved with a love that was more than love."



- Edgar Allan Poe.
Coloursfade-x.
Coloursfade-x.
cesare attacks

Брой мнения : 161
Join date : 10.11.2009
Age : 29
Местожителство : Пловдив; LEEDS.

Върнете се в началото Go down

Докато дишам, се надявам. Empty Re: Докато дишам, се надявам.

Писане  Coloursfade-x. Съб Дек 12, 2009 4:52 am

Докато дишам, се надявам. Tumblr_kug6539fQD1qzhp2mo1_400

A NOTE FROM THE AVENGERS: While it's flattering to have a lot of Myspace friends, we'd like to mention that we're not interested in having any racist, sexist, fascist or homophobic friends. If you consider yourself one of these please DO NOT send a friend request. Also anyone who voted for Bush can just take their Avengers CDs and... cash them in at the used record store, right now. Everyone has a right to their beliefs and everyone has a right to choose their friends.
Coloursfade-x.
Coloursfade-x.
cesare attacks

Брой мнения : 161
Join date : 10.11.2009
Age : 29
Местожителство : Пловдив; LEEDS.

Върнете се в началото Go down

Докато дишам, се надявам. Empty Re: Докато дишам, се надявам.

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите