Misguided Ghosts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

der Monduntergang

3 posters

Go down

der Monduntergang Empty der Monduntergang

Писане  Weird. Пет Ное 20, 2009 7:02 am

Реших и аз да си направя дневниче.Едва ли ще пиша всеки ден,но е хубаво да си имам темичка където по всяко време мога да си изливам изблиците на емоции : D

Днес ми омръзна да уча.Знам,аз също съм виновна че проспах 3 часа от времето си,но ако не се бях наспала..xD
Писна ми от тази гръцка митология.Току що си приключих преразказа на Първа песен от "Илиада" на Омир.Не знам дали ще се хареса,но важното е че написах поне...казаха ми днес.Утре по Немски език диктовка,а пък аз съвсем съм изключила на тема думи.Иии писмено по литература..ии уф.
Ужасно е.Всичко ми излиза от главата.Блейка!
Но пък поне щом удари и последния звънец ще мога да се прибера и да се наспя и после..после ще правя каквото си искам!Макар,че пак трябва да уча.
: D
Ох,аз ще се омитам,че имам още да уча,а пък утре трябва да ставам рано.
Как ми се гледа Supernatural самооо ;/
Лека нощ.
Weird.
Weird.

Брой мнения : 242
Join date : 05.11.2009

Върнете се в началото Go down

der Monduntergang Empty Re: der Monduntergang

Писане  Weird. Пет Ное 20, 2009 7:27 pm

Почват се великите оплаквания на моя милост.
Както споменах снощи,имах диктовка по Немски език и писмено изпитване по Литература.По Немски сигурно ще имам 4,ако всичко което написах е вярно.Яд ме е,че забравих думи,които ги знаех!Мамка му!Майка ми пак ще мрънка. х.х
Поне по Литература според мен се представих добре.Мисля,че започвам все повече да харесвам госпожата.Мъките ми снощи хвърляни в писането на преразказ на Първа песен от Илиада бяха напразни...за другият път.Но пък за днес трябваше да предам преразказ на вълшебна приказка..Еми..във Вторник пък : D
Ляляля, от Сряда започваме репетиции за коледния концерт.Жалко,че няма да пеем нещо ново..Но така е,като всички се туткат и не се замислят.Което ми напомня,че трябва да си изкарам текста на песента.
Спи ми се,чете ми се книга и ми се гледам филм.. Еха! : D
Чудя се кое първо да изпълня..сигурно книгата..после филма и послее ще спя.
Довечера има родителска среща..Надявам се да няма лекции относно "стягането" в учението.. х.х Но съм сигурна,че ще има..
Тааааа,ениуей.Аз се омитам,отново..да блея.. : D
Weird.
Weird.

Брой мнения : 242
Join date : 05.11.2009

Върнете се в началото Go down

der Monduntergang Empty Re: der Monduntergang

Писане  Weird. Съб Ное 21, 2009 12:33 am

Липсва ми..
Липсва ми слънцето,пясъкът,водата,звукът,вятърът,късите потничета и шорти,джапанките и шляпането по нагорещеният асфалт.
Липсват ми мързеливите дни,басейна/колкото и да ме беше срам да отида : D/
Всъщност бях започнала да пиша само за Ахтопол,но се замислих колко ми липсва и самото лято..Независимо,че бе изключително мързеливо все пак ми лиспва.Разбира се,обичам зимата,но точно сега имам нужда от гледката на бушуващите вълни.Кея и скалите.
Много е красиво!Изключително!Тая надежда,че и другата година ще отидем..
А с Дес си прекарахме чудесно.Беше невероятно когато гледахме изгрева,жалко че не отидохме още веднъж..И залезът ии разходките иии ох.
Липсва ми дори пътя до там!!!
Обърна ме на меланхолия..какво да се прави.
И Буб,ох, Буби колко ми беше хубаво в Китен.Макар и да беше за малко.Толкова бях щастлива,че ви виждам ииии мога да ви гушна ии дори само да ви гледам..Искаше ми се да остана завинаги там : D
Или вие да дойдете с мен в Ахтопол.
Искам отново!
Колко неща ми липсват само,но това е природата на човека,все нещо му лиспва : D
Толкова от мен за..сега.Ако ме налее музата отново да пиша..ще си посетя дневничето. :D
Гушкам ви всичките!
Weird.
Weird.

Брой мнения : 242
Join date : 05.11.2009

Върнете се в началото Go down

der Monduntergang Empty Re: der Monduntergang

Писане  Weird. Съб Ное 21, 2009 8:03 am

Добре,тотално се олях да пиша тук,но ми е забавно.Днес ми се пише :D
Току що изгледах 10 епизод на Дневниците на Вампира.Уоу!Беше яко!
Знаех си за учителя!Няма да пуска спойлери..спокойно!
Та ениуей,не знам как ще изтрая до Януари за следващия епизод.. ;/
Изпих една чаша кафе,но пак ми се спи ужасно много.Сега се омитам от компа и ще почета малко книжка <# icecream
Дано освободят Кинг : D
Утре..ако не ме е прекалено мързел ще се опитам да науча по нещо или поне да започна задачите по математика,но усещам как ще ме мързи и мда.Всичко в последният момент.Типично като за мен.Задължена съм да изляза утре.Ужас..отново ще е типичната скука.Радвам се,че на другите им е весело,но за какво трябва да ме измъчват и мен да излизам.Нищо не правя,само тъпеем.Това,че на някои им е кеф и имат с кого да се занимават..еми..бахти.И само ни заебават.Тц!
Мислех си,че ще напиша само 2,3 реда..ама : D Явно наистина ми се пише днес..
ОМГ 02.02 часа..Махам се,ако ме види майка ми пак ще крещи,че не спя като хората.
Лека нощ.Гушкам ви! {} flyfly
Weird.
Weird.

Брой мнения : 242
Join date : 05.11.2009

Върнете се в началото Go down

der Monduntergang Empty Re: der Monduntergang

Писане  Weird. Вто Ное 24, 2009 3:32 am

Чувствам се определено по-зле от преди малко...
Кофти ми е.Винаги ще ми е така.Ъгх.
Гадно ми е пък!
Weird.
Weird.

Брой мнения : 242
Join date : 05.11.2009

Върнете се в началото Go down

der Monduntergang Empty Re: der Monduntergang

Писане  Weird. Чет Дек 03, 2009 1:13 am

Доообре,едитнах този пост,защото бе едно изливане на гняв..Иии да..


Последната промяна е направена от Weird. на Пон Дек 14, 2009 7:06 am; мнението е било променяно общо 1 път
Weird.
Weird.

Брой мнения : 242
Join date : 05.11.2009

Върнете се в началото Go down

der Monduntergang Empty Re: der Monduntergang

Писане  Weird. Пон Дек 14, 2009 7:04 am

Каква срамота!Дневникът ми е паднал на последно място. : D
Но така е,не ме бива да си водя дневници.Или ги губя или пиша пълни безмиилслици или не пиша редовно и се получава пропуск от 2,3 години...
Какво да направя,такава съм.Отвеяна,запиляна.
И..голяма страхливка.Не знам защо не мога да обясня за какво става въпрос,просто сякаш знам,че веднага ще бъда разбрана погрешно или ще кажа нещо,което ще доведе до обратния ефект.Ох,защо по дяволите съм такава.
Да бях станала оратор пък. :D
Училището напоследък ме побърква и аз какъвто съм мързел не правя нищо по въпроса да се стегна и да изкарам хубави оценки.После ще съжалявам здравата.
Как може да сложат две класни на седмица и в деня когато имаме класна още някви огромни проекти и нз си кво."Ми ще учете почивните дни."
За какво?Даа си обременявам мозъка с глупости,които не е сигурно че някога ще ми притрябват в живота?!Защо всичко стана единствено за оценките?Защо на учителите,на държавата вече не им пука за показаното знание?!Не е ли това целта в крайна сметка.Нима като учим всички тези неща 12 години после ги помним?!Освен ако не запишеш определена специалност в университет ме съмнява да си спомняте всичко,което се учили през тези 12 години.Тези оценки винаги поставят някакви граници.Ти си зубър или ти си простак..Еми така е.Защото вече поемането на знания от училище не доставя удоволствие.Губи се желанието да научиш нещо.Все пак човек помни нещата,които са му направили някакво впечатление нали?!Повечето от нас получават главоболие в мига,в който разтворят даден учебник.Материалът е толкова "професионално" написан,че човек да се чуди как да си извие езика,за да го каже.
Нямам си и идея защо започнах да се ядосвам на тази тема.Може би,защото утре имам ужасно много за учене и ОТНОВО не си научих.Имам чувството че преживявам дежа ву.Както и да е.
Чувствам се разпокъсана от всичките глупости,които ме човъркат отвътре.Пълни несмилици,но достатъчни,за да ме ядосват.
Ще си лягам,че е късно,а както споменах няколко пъти,имам ужасно много за учене.Как ми се иска да можех да се изтегна на диванчето с дебела книга в ръка и слънцето да ме огрява...Ама НЕ! Ще хвана учебника по Химия и ще се мъча да разбера колко вида соли има..
Приятен ден..и лека Ви нощ.
Weird.
Weird.

Брой мнения : 242
Join date : 05.11.2009

Върнете се в началото Go down

der Monduntergang Empty Re: der Monduntergang

Писане  Love. Пон Дек 14, 2009 3:27 pm

Хей, не се стягай glomp
Даскалите отдавна не им пука какво и колко знаят учениците. Итересува ги само кога по-скоро ще се приберат и колко кафета ще изпият.
Образователната ни система е разбърникана и омешана толкова, че 80% от нещата, които ги има в учебниците е безмислено да ги учиш. Аз например, си направих следната програма - уча това, което ми е интересно и което ще ми трябва в живота. Всичко друго не ми трябва. А когато даскалите изпитват или правите контролно - просто преписвай. тук вече използвай изобретателност.
Love.
Love.

Брой мнения : 313
Join date : 11.10.2009
Age : 32
Местожителство : Не знам! Всеки ден ми крадат пейката, гадовете!

Върнете се в началото Go down

der Monduntergang Empty Re: der Monduntergang

Писане  Weird. Вто Дек 15, 2009 1:28 am

Благодаря за предния пост. huggie (:

Току що прочетох едно мнение на една приятелка,която тя бе писала преди 2 години в един форум с цел да покаже колко ужасен човек съм.Предполагам наистина бях един голям егоист.Признавам.Донякъде тя не беше права във всичко,което избълва и написа.Бяхме скарани около 2 години..За глупости..За моята глупост.Мисля,че от тогава съм се променила доста.В добра насока,според мен.Гледам да не съм вече такъв егоист,да мисля за другите и т.н. Наистина чувството е много хубаво,когато помагаш на хората.Яд ме е,че повечето продължават да мислят като мен в миналото.Да бъдат егоисти и да не се интересуват какво чувстват другите,важно е те да са напред,на върха.Ти трябва да изслушаш техните проблеми,защото Те са по-интересни и по задълбочени от твоите или на когото и да е било.И знам,че рядко хората се променят.
Предполагам доста хора все още ме приемат като вечен егоист и всичко друго,което бих могла да бъда..Жалкото е,че не искат да си отворят очите и да прогледнат промените,които са настъпили.Не само в моя характер..в хората около тях,дори в самите себе си.Много ми е смешно когато ми кажат : "Ти винаги се изкарваш невинна" Почти винаги им отговарям,че щом смятат,че аз съм виновна..така да е.Мислила съм си да им задам кратък въпрос,може би няма да ги трогне,но.. "Кога..ти си се замислила дали наистина нямаш някаква вина?!"
Много по лесно е да набеждаваме хората за предишните им постъпки без да се замисляме дали вече не постъпваме и ние по този начин.
Вмомента сигурно си мислите,че всичко това се отнася прако за мен.Не,говоря..донякъде обективно.Вярно,някои неща са от моите преживявания.Просто реших да пиша след това прочитане,макар че главните ми мисли се изпариха в мига,в който се отклоних от темата : D
Има една песен на Celldweller - Louder than words бих искала да я цирирам.
"Actions speak louder than word do."
Well,самата истина,не мислите ли?
"...I just want to see what you will do.."
Weird.
Weird.

Брой мнения : 242
Join date : 05.11.2009

Върнете се в началото Go down

der Monduntergang Empty Re: der Monduntergang

Писане  Weird. Сря Дек 16, 2009 2:24 am

Не искам да ми говориш!Не искам да ме гледаш!Не искам да ме докосваш!Не искам никакви контакти с ТЕБ!
Защо подяволите си толкова ПРОСТО същество и не искам да осъзнаеш,че те НЕНАВИЖДАМ!Ужасен си,противен,отвращаваш и куп още отблъскващи неща!
Защо сме в един клас?!?!!
Как може да кажеш на един човек,че не искаш никакви взаимотношения/колкото по-малко,толкова по-добре/ и той да продължава ОЩЕ ПОВЕЧЕ!!!!
Ужасно ме изнервя докато ме зяпа в час или ми приказва някакви глупости,които нямат смисъл!?!?Прави се на..хмгмгм и той не знае на какво иска да се прави.ОТВРАЩАВА ме!!!Далеч от мен!ДАЛЕЧ!
Омръзна ми часът по Психология да е някъв нервен срив,защото постоянно ръцете ти са около мен!!ПИСНА МИ!
Ох,ужасно нахални,прости,доадни хора има на този свят и явно не признават чувствата на хората..или желанията!
Казвам ви,толкова е досадно,толкова отвратително.
Жалко е.
Weird.
Weird.

Брой мнения : 242
Join date : 05.11.2009

Върнете се в началото Go down

der Monduntergang Empty Re: der Monduntergang

Писане  Love. Сря Дек 16, 2009 7:39 pm

Хахах. Вероятно имаш предвид някое момче.
Не го вини glomp Щом прави всички тези неща, очевадно, че е влюбен в теб. Работата е там, че не знае как да го покаже и в странието си да се покаже на итересен пред теб изглежда глупаво.
glomp А теб те дразни. кофти :)
Love.
Love.

Брой мнения : 313
Join date : 11.10.2009
Age : 32
Местожителство : Не знам! Всеки ден ми крадат пейката, гадовете!

Върнете се в началото Go down

der Monduntergang Empty Re: der Monduntergang

Писане  Weird. Чет Дек 17, 2009 5:51 pm

Не е кофти,Отвратително е!
Целият клас,ЦЕЛИЯТ разбра че ме "харесва" бахти простия човек дето е.
Ужасен е,направо не намирам толкова гадни думи,за да го опиша как се опитва да ме впечатли.Той толкова тъп ли е,щото аз не го смятах за толкова тъп,че да не разбира като му кажеш.Бахти Амебата дето е.Вземе се хвърли отнякъде. (:

Иначе,днес имам концерт. (пуке)
Не ми се пее,всяка година излизаме и почти всяка година пеем едно и също и всяка година сме зле и въобщееее.
Но пък поне винаги имам отличен по Музика и няма да карам последните 3 часа (mm)

"...Бъди в моя сив Понеделник..."
- И във Вторник и в Сряда и в Четвъртък и в Петък и в Събота и в Неделя!!!
: D
Предполагам никой не знае за кого говоря,надявам се така да си остане.Малко е странно кого започнах да "харесвам".Просто е..някво...безумие : D Даже не съм сигурна наистина ли го харесвам или.. аз.. той..ех. : D
Но да не ти пука.. (mm)
It's just another woooorld,different from mineeee : D

Този път дневника ми е ужасно хаотичен,без голяма тема,нооо просто реших да пиша и то. : D
Weird.
Weird.

Брой мнения : 242
Join date : 05.11.2009

Върнете се в началото Go down

der Monduntergang Empty Re: der Monduntergang

Писане  Weird. Съб Дек 19, 2009 1:38 am

Тhe cure - Friday Im in love.

Е не съм влюбена,но..
Вмомента чакам да ми зареди клипчето с песента,ама нещо не иска.Пф!
Какъв си ми хубав!Защо не си мой?! : D
Странно е как се радвам когато го зърна,дори да е за мъничко,изпълва ми душицата,а пък ако и ме гледа се чувствам още по-добре. : D
Все още никой не знае,май така е по-добре.Днес ми идеше да го запрегръщам,просто след класната бях някак..щастлива,по един странен начин.
И все още се усмихвам : D
А,та да,днес имах класна работа по Литература върху "Илиада" на Омир.Темата бе за гневът на Ахил.Според мен се справих.Изписах 4 страници..Дано не са куп глупости..
Weird.
Weird.

Брой мнения : 242
Join date : 05.11.2009

Върнете се в началото Go down

der Monduntergang Empty Re: der Monduntergang

Писане  invidia Съб Дек 19, 2009 5:11 am

Weird. написа:
Какъв си ми хубав!Защо не си мой?! : D
Странно е как се радвам когато го зърна,дори да е за мъничко,изпълва ми душицата,а пък ако и ме гледа се чувствам още по-добре. : D
Аз се чувствам по същия начин eee stiga de sq.. *и съжалявам, че се натресох така в темата ти haha, zabawno for you *
invidia
invidia
...I hid the keys to unlock love's heart...

Брой мнения : 560
Join date : 11.10.2009
Age : 28

Върнете се в началото Go down

der Monduntergang Empty Re: der Monduntergang

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите