Misguided Ghosts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Градски легенди и поверия

4 posters

Go down

Градски легенди и поверия Empty Градски легенди и поверия

Писане  Love. Вто Ное 17, 2009 10:04 pm

...или така наречените "страшни истории".

Та аз ще пусна някоя друга:

В близост до селото имало разкопки на гробница траките.И около това място всичко било пусто.Две момчета отиват да видят какво се разкопава там след като археолозите си тръгват към 5-6 часа следобяд.Тогава в далечината съзират силует на черна фигура с нещо като балтон.Не виждат тя да има крака сякаш се движи по въздуха и не виждат точно откроено лице.Тя започва да се движи с бясна скорост към тях и те тръгват уплашени да бягат.Те стигат до близката улица и виждат , че "Нещото" спира да ги преследва.Няколко пъти след това са събирали кураж и са правели същото и "Нещото" пак ги е преследвало. Много други хора са го виждали също.И според това , което се разказва "Нещото" се появява след 5-6 часа и е дух пазител на гробниците на траките.


"Ще ви кажа за мойто село, ама няма да му уточнявам името . Ами там някаква жена хванала мъжа си в изневяра и се обесила на едно дърво. И когато бащата разбрал се хвърлил от прозореца, но все пак оцелял. Погребали я под мястото на смъртта й, на една самотна полянка. И оттогава се говори, че духът и броди там през нощта и търси своето отмъщение. Аз ходих лично с едни мои приятелки по тъмно и там където е паметникът й се чу странен шум, като копаене в земята. Можеше да е всякаква друга щуротия, обаче оттогава ни побиха тръпки и повече не сме стъпвали… "
Love.
Love.

Брой мнения : 313
Join date : 11.10.2009
Age : 32
Местожителство : Не знам! Всеки ден ми крадат пейката, гадовете!

Върнете се в началото Go down

Градски легенди и поверия Empty Re: Градски легенди и поверия

Писане  Dark Passion Play Нед Ное 22, 2009 8:37 pm

Мен много ме е страх от такива истории, дето казват, че са по истински случай. Като бях малка, баба ми разказваше за някакви самодиви XD И това беше в 12 през нощта, когато я карах да ми разкаже приказка.
Иначе всичките там Дама Пика, Жълтата Дама, Червената Дама на белите точки и зелени триъгълници са страшни, ама дълбоко в себе си знам, че не е вярно и с това се успокоявам. Rolling Eyes
Най-зловещата история ever:


В една къща живяло момиче с кучето си...всяка вечер момичето,когато легне да спи-кучето и близва ръката.......но една вечер.....чува,че нещо капе от банята....става да провери-вижда,че от чешмата капе вода,ляга си и "кучето"я близва....след секунди пак става и отива в банята да провери защо пак капе и вижда КУчЕТО СИ УДОшЕНО и кръвта мъ капе в чешмата,а на огледалото е написано:"И хората могат да ближат"

*не я чете*
Dark Passion Play
Dark Passion Play
fuck the romance

Брой мнения : 1014
Join date : 11.10.2009

http://misguidedghosts.rabbitforum.org

Върнете се в началото Go down

Градски легенди и поверия Empty Re: Градски легенди и поверия

Писане  jrock_girl Нед Дек 06, 2009 12:04 am

добре Жу таз история наистита е мн гадна иии стряскаща особено ако ти я каже приятелка в 1 часа през ноща по телефона ;X ама не моа да и разбера смисъла...кой е облизал момичето ;x

като бях по малка много обичах батко ми да ми разказва страшни истории
и той си измисляше и казваше че е истина.Сега ще ви разкажа една история която всъщонст ще е по яка ако я чуето отколкото ако я прочетете...но няма начин.

и такаа....

Един ден той и чичо му пътували с кола и минавали покрай едни гробища там една баба,която била с закрито лице (виждали се само очите) ги спяла и помолила да я заведат до другия край на гробищата (имала много дрезгав глас)Те я качили и батко ми я погледнал и тя имала пръст по ноктите!!!*бъъър*Когато пристигнали тя излязла от колата и те потеглили....когато батко ми се обърнал назад видял тя как копае в гроба на някакъв човек.Спрели колата и тръгнали към жената спрели и питали какво прави,а тя се обърнала и извикала....зъбите и били много големи и също били в пръст!!!!


УЖС той много обичаше да ни плаши един път почна да се прави че дух се е вселил в него...Пък друг път е викал че вкъщи има полтъргайст и ние бягахме от стая в стая и не заставахме близо до стените :D:D:D:D:D той е мн забавен
jrock_girl
jrock_girl

Брой мнения : 250
Join date : 11.10.2009
Age : 29
Местожителство : Бургас

Върнете се в началото Go down

Градски легенди и поверия Empty Re: Градски легенди и поверия

Писане  Dark Passion Play Нед Дек 06, 2009 12:08 am

Офф, бее, никой не може да го схване тва с облизването?! Laughing
"И хората могат да ближат" => някъв маняк е дошъл в къщата й, убил е кучето и е близнал ръката на мацката. Чудо голямо. Rolling Eyes
Dark Passion Play
Dark Passion Play
fuck the romance

Брой мнения : 1014
Join date : 11.10.2009

http://misguidedghosts.rabbitforum.org

Върнете се в началото Go down

Градски легенди и поверия Empty Re: Градски легенди и поверия

Писане  Стейси Съб Дек 12, 2009 2:37 am

Ох,направо настръхнах! paper bag
Ми онзи разказ с оная котка,дето Жу го разказваше.Май беше от Едгар Алан По! Shocked
Ако може Жу да напише,защото аз не помня много добре.
Стейси
Стейси
Just a ghost!

Брой мнения : 850
Join date : 11.10.2009
Age : 29

Върнете се в началото Go down

Градски легенди и поверия Empty Re: Градски легенди и поверия

Писане  Dark Passion Play Нед Дек 13, 2009 3:45 am

Ама то си е разказ.. Едгар Алън По.. мда..
Черният котарак (link)
Много помага да го прочетеш в 12 през нощта.. И после да го разказваш на училище в часа по английски <3 Laughing
БЕЗЧЕЗНO ИЗСЛЕДНАЛА FTW !!
Dark Passion Play
Dark Passion Play
fuck the romance

Брой мнения : 1014
Join date : 11.10.2009

http://misguidedghosts.rabbitforum.org

Върнете се в началото Go down

Градски легенди и поверия Empty Re: Градски легенди и поверия

Писане  jrock_girl Нед Дек 20, 2009 10:49 pm

як разказ :D .... и аз мразех котката си понякога...ама не бих направила такоа нещо X: ужас абе страшничка е историята
jrock_girl
jrock_girl

Брой мнения : 250
Join date : 11.10.2009
Age : 29
Местожителство : Бургас

Върнете се в началото Go down

Градски легенди и поверия Empty Re: Градски легенди и поверия

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите