Misguided Ghosts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Най-скучния или некачествен, филм който сте гледали?

3 posters

Go down

Най-скучния или некачествен, филм който сте гледали? Empty Най-скучния или некачествен, филм който сте гледали?

Писане  Love. Вто Ное 17, 2009 9:07 pm

Всеки от вас е бил разочарован от даден филм, на който е попадал.
Може би заради сценария, декора или нещо друго... споделяйте.
Love.
Love.

Брой мнения : 313
Join date : 11.10.2009
Age : 32
Местожителство : Не знам! Всеки ден ми крадат пейката, гадовете!

Върнете се в началото Go down

Най-скучния или некачествен, филм който сте гледали? Empty Re: Най-скучния или некачествен, филм който сте гледали?

Писане  Dark Passion Play Вто Ное 17, 2009 9:11 pm

Веднъж гледах The Key (2008), който се предполагаше, че трябва да е страшен, а всъщност беше мега тъп. clown Беше адски зле от страна на актьорската игра, да не говорим за изтъркания сюжет.
Ина може да потвърди, защото го гледахме двете. Все пак беше забавен. "Не знаех, че пушиш" rofl
Мдам...
Dark Passion Play
Dark Passion Play
fuck the romance

Брой мнения : 1014
Join date : 11.10.2009

http://misguidedghosts.rabbitforum.org

Върнете се в началото Go down

Най-скучния или некачествен, филм който сте гледали? Empty Re: Най-скучния или некачествен, филм който сте гледали?

Писане  Стейси Вто Ное 17, 2009 9:15 pm

Значи..сещам се за"Извинете,грешен номер".Стар черно-бял филм,но ми беше доста скучен.
Сюжетът бе странен,как решиха още в началото на разбере?И там постоянно се обажда... ohmygod Въобще не ми хареса и го спрях по средата.
Стейси
Стейси
Just a ghost!

Брой мнения : 850
Join date : 11.10.2009
Age : 29

Върнете се в началото Go down

Най-скучния или некачествен, филм който сте гледали? Empty Re: Най-скучния или некачествен, филм който сте гледали?

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите