Misguided Ghosts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

desyt0

+2
Love.
Dark Passion Play
6 posters

Go down

desyt0 Empty desyt0

Писане  Dark Passion Play Пон Ное 16, 2009 3:24 am

Здравей и добре дошла. wave2

Ще започна с основните въпроси:
Как се казваш?
На колко си?
Откъде си?
Откъде разбра за форума?

meow no cookies ;/
Dark Passion Play
Dark Passion Play
fuck the romance

Брой мнения : 1014
Join date : 11.10.2009

http://misguidedghosts.rabbitforum.org

Върнете се в началото Go down

desyt0 Empty Re: desyt0

Писане  Love. Пон Ное 16, 2009 3:26 am

Здравей!
Аз първо те нападам :)

Радва ли те форума?
Какви филми харесваш?
А музика?
Четеш ли книги? Имаш ли любима?
А разкази?
Love.
Love.

Брой мнения : 313
Join date : 11.10.2009
Age : 32
Местожителство : Не знам! Всеки ден ми крадат пейката, гадовете!

Върнете се в началото Go down

desyt0 Empty Re: desyt0

Писане  Coloursfade-x. Пон Ное 16, 2009 3:47 am

Какво мислиш за избиването на застрашен вид животни; и би ли искала това да продължи, ако в противен случай спрат произвеждането на любимите ти дрехи?
Расист ли си?
Обичаш ли небето?
Мечтателна личност ли си?
Какво искаш да правиш, като пораснеш?
По каква причина точно това?
Coloursfade-x.
Coloursfade-x.
cesare attacks

Брой мнения : 161
Join date : 10.11.2009
Age : 29
Местожителство : Пловдив; LEEDS.

Върнете се в началото Go down

desyt0 Empty Re: desyt0

Писане  desyt0 Пон Ное 16, 2009 4:15 am

wave2 Казвам се Десислава от град Карнобат на 14 . А за форума разбрах от Ади . (за Dark Passion Play)

Форума ми харесва много . Има интересни теми и отговори . Харесвам комедии , но понякога съм на вълна ужаси , мистерии и психо . По често слушам хип-хоп , но понякога и r&b , метал , рок . Книги чета . Да . Любимите ми са поредицата на " Здрач " и " Грях " . Днес Ади ми показа и Дневниците на вампира , която много ми допадна и мисля , че и нея ще харесам много , когато си я взема . Разкази не чета само , когато ме задължават от училище . ( отговор на Love. )

Много интересен въпрос . Ами чесно казано не си падам по естествена кожа . Изобщо нещо , което е направено от животно . При мисълта , че е убито животинче ,каквото и да е , с което в последствие съм облечена , се ужасявам . Не не съм расистка и съм много против такива хора . Защото с всеки може да се общува стига да има за какво . Обичам небето повече от всичко . Когато го гледам се замечтавам и се отпускам , а понякога , когато го гледам обичам да фантазирам и да мечтая . :D Когато съм пълнолетна първото нещо , което искам да направя е да си намеря работа , да следвам и да стана самостоятелна , за да докажа на много хора , че мога и го правя . ( за Coloursfade-x. )
desyt0
desyt0

Брой мнения : 70
Join date : 16.11.2009
Age : 29

Върнете се в началото Go down

desyt0 Empty Re: desyt0

Писане  invidia Пон Ное 16, 2009 4:24 am

Здрасти ^^

Кое ти е най-омразното домакинско задължение?
А любимо?
Любим цвят?
Вярваш ли в Бог?
Има ли чудеса според теб?
Подреден човек ли си?
invidia
invidia
...I hid the keys to unlock love's heart...

Брой мнения : 560
Join date : 11.10.2009
Age : 28

Върнете се в началото Go down

desyt0 Empty Re: desyt0

Писане  Weird. Пон Ное 16, 2009 4:37 am

Деси. awww
Радвам се,че се регистрира.^^
Weird.
Weird.

Брой мнения : 242
Join date : 05.11.2009

Върнете се в началото Go down

desyt0 Empty Re: desyt0

Писане  desyt0 Пон Ное 16, 2009 4:40 am

Здравей !
Ами много мразя да чистя стаята си . Обичам да готвя . О даа много обичам да готвя . Имам и собствени рецепти sun . Любими цветове червено и черно . (живота и смърта) . Да вярвам в бог , но дори и аз самата незнам защо , всичко около него е толкова странно . ( Защо е създанен света , как , защо умират толкова невини хора и той го позволява , защо е определил толкова малко почивни дни и куп други неща greeny . ) . Чудесата съществуваш , но дали ще ги намериш е въпроса wait . А за подреждането wasntme отговора ми е едно голямо " НЕ ! " . Когато става въпрос за компютъра ми всичко в него си е подредено , но когато говорим за стаята ми , ако майка ми не ми се скара и не ме накара да я оправя . Няма и да забележа , че всичко е разхвърлено .
desyt0
desyt0

Брой мнения : 70
Join date : 16.11.2009
Age : 29

Върнете се в началото Go down

desyt0 Empty Re: desyt0

Писане  Coloursfade-x. Пон Ное 16, 2009 4:41 am

Кое ти е любимото ястие?
А Космоса привлича ли те?
Индивидуалист ли си?
Следваш ли нечий пример?
Опиши характера си (от твоята гледна точка)?
Какво цениш най - много у хората?
Ако харесаш едно момче, външността ли е тази, заради която го харесваш, или?
Обичаш ли грамофонни плочи?
А поредицата "Нарния"?
А Анакин Скайуокър?
А режисирането на филми?
А котките?
Привлича ли те морското дъно?
Интересни ли са ти разни страшни истории?
Би ли искала да се сблъскаш с паранормалното?
Искаш ли да разбереш отговор на въпросите, чиито отговор никой не знае (какво има след Космоса...) или предпочиташ да остане мистерия?
42 ли е смисъла на живота?
Coloursfade-x.
Coloursfade-x.
cesare attacks

Брой мнения : 161
Join date : 10.11.2009
Age : 29
Местожителство : Пловдив; LEEDS.

Върнете се в началото Go down

desyt0 Empty Re: desyt0

Писане  desyt0 Пон Ное 16, 2009 5:10 am

Много обичам Пикантни картофи и Спагети болонезе . Хмм.. дали ме привлича космоса . Да и то много със своята мистериозност . Никой незнае дали там някаде на някоя друга планета има също живот .
Индивидуалист ли си? - Да .

Следваш ли нечий пример? - Не обичам да съм себе си . Каквато ми е писано такава ще бъда .

Опиши характера си (от твоята гледна точка)? - Много упорита , оптимист , понякога лошите моменти от живота ми ги приемам за твърде забавни и шегувити , за да се самозалъжа понякакъв начин и аз самата .

Какво цениш най - много у хората? - Чуството за хумор , подкрепата в даден момент и да не лъжат .

Ако харесаш едно момче, външността ли е тази, заради която го харесваш, или? - Много често ми се случва да видя някой непознат по улицата и да кажа на приятелката ми , която е с мен , че е много хубав , но когато разбера , че на характер не е така , какъвто е и на външност . Се разочаровам много . Това не е най важното нещо another nodin one , но много пъти съм се самозалъгвала .

Обичаш ли грамофонни плочи? - Даа разбира се . Но не се срещат вече много често .

А поредицата "Нарния"? - Не . Даже незнам , какво е това мисля , че беше филм илии ... охх не знам . eee stiga de sq..

А Анакин Скайуокър? - Не!

А режисирането на филми? - Да и то много .

А котките? - Котките са ми слабост . Особено като мъркат сладко , сладко :D .

Привлича ли те морското дъно? - Определено . Like a Star @ heaven Се пак съм си зодия риби .

Интересни ли са ти разни страшни истории? - Многоо . Особено , ако говорим за някакви убийства .

Би ли искала да се сблъскаш с паранормалното? - Всеки би искал , но зависи много за какво говорим . writing

Искаш ли да разбереш отговор на въпросите, чиито отговор никой не знае (какво има след Космоса...) или предпочиташ да остане мистерия? - Това го искам повече от всичко . Но се още никой не е открил отговорите на въпросите , който всички цивилизаций си задават от милиони години .
desyt0
desyt0

Брой мнения : 70
Join date : 16.11.2009
Age : 29

Върнете се в началото Go down

desyt0 Empty Re: desyt0

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите