Misguided Ghosts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dear Diary *lolzz*

5 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Dear Diary *lolzz* - Page 2 Empty Re: Dear Diary *lolzz*

Писане  Love. Нед Дек 13, 2009 4:01 am

В Странджата го правят всеки ден в центъра на селото има по един казан и там си варят дом. ракийка.
Love.
Love.

Брой мнения : 313
Join date : 11.10.2009
Age : 32
Местожителство : Не знам! Всеки ден ми крадат пейката, гадовете!

Върнете се в началото Go down

Dear Diary *lolzz* - Page 2 Empty Re: Dear Diary *lolzz*

Писане  Стейси Нед Дек 13, 2009 5:28 am

Ми да,те обичат да си сръбват и да се сгряват през зимата!*говори от името на всички полустранджани* Laughing
Стейси
Стейси
Just a ghost!

Брой мнения : 850
Join date : 11.10.2009
Age : 29

Върнете се в началото Go down

Dear Diary *lolzz* - Page 2 Empty Re: Dear Diary *lolzz*

Писане  Dark Passion Play Нед Дек 13, 2009 7:08 am

Аз пък обичам да ям странджанки!!!
Dark Passion Play
Dark Passion Play
fuck the romance

Брой мнения : 1014
Join date : 11.10.2009

http://misguidedghosts.rabbitforum.org

Върнете се в началото Go down

Dear Diary *lolzz* - Page 2 Empty Re: Dear Diary *lolzz*

Писане  Стейси Нед Дек 13, 2009 9:33 pm

Ми то и аз обичам! drunken mmmm chewing
Стейси
Стейси
Just a ghost!

Брой мнения : 850
Join date : 11.10.2009
Age : 29

Върнете се в началото Go down

Dear Diary *lolzz* - Page 2 Empty Re: Dear Diary *lolzz*

Писане  Love. Нед Дек 13, 2009 11:47 pm

С топено сирене отгоре!
Love.
Love.

Брой мнения : 313
Join date : 11.10.2009
Age : 32
Местожителство : Не знам! Всеки ден ми крадат пейката, гадовете!

Върнете се в началото Go down

Dear Diary *lolzz* - Page 2 Empty Re: Dear Diary *lolzz*

Писане  jrock_girl Пон Дек 14, 2009 1:54 am

Диър...боядисах се в черно!Харсева ми ^_^ смятам да си остана с черна коса xD
jrock_girl
jrock_girl

Брой мнения : 250
Join date : 11.10.2009
Age : 29
Местожителство : Бургас

Върнете се в началото Go down

Dear Diary *lolzz* - Page 2 Empty Re: Dear Diary *lolzz*

Писане  Dark Passion Play Пон Дек 14, 2009 3:19 am

аре бе! Shocked Всички се боядисват в чернооооо.. Laughing
Dark Passion Play
Dark Passion Play
fuck the romance

Брой мнения : 1014
Join date : 11.10.2009

http://misguidedghosts.rabbitforum.org

Върнете се в началото Go down

Dear Diary *lolzz* - Page 2 Empty Re: Dear Diary *lolzz*

Писане  Стейси Пон Дек 14, 2009 3:31 am

Да,това май е някаква нова мода... a sq de haha, zabawno
Иначе...честито! love, love, love
Стейси
Стейси
Just a ghost!

Брой мнения : 850
Join date : 11.10.2009
Age : 29

Върнете се в началото Go down

Dear Diary *lolzz* - Page 2 Empty Re: Dear Diary *lolzz*

Писане  jrock_girl Вто Дек 15, 2009 12:21 am

Мерси ^_^

Емм аз попринцип обичам черно :D сиг и заради тва повечето ми дрехи са черни X::D
jrock_girl
jrock_girl

Брой мнения : 250
Join date : 11.10.2009
Age : 29
Местожителство : Бургас

Върнете се в началото Go down

Dear Diary *lolzz* - Page 2 Empty Re: Dear Diary *lolzz*

Писане  Стейси Вто Дек 15, 2009 12:28 am

Ъъ?Аз не бях забелязала,мислех,че любимият ти цвят е бебешко розЪво! laughter laughter
Шега,иначе съм сигурна,че много ти отива.На теб по принцип ти отиват тъмните неща! glei me kuv sum qk
Стейси
Стейси
Just a ghost!

Брой мнения : 850
Join date : 11.10.2009
Age : 29

Върнете се в началото Go down

Dear Diary *lolzz* - Page 2 Empty Re: Dear Diary *lolzz*

Писане  Стейси Вто Дек 15, 2009 11:02 pm

Аниии,много ти отива тая прическааааа!!!!!!!!!! heartagram heartagram love, love, love
Стейси
Стейси
Just a ghost!

Брой мнения : 850
Join date : 11.10.2009
Age : 29

Върнете се в началото Go down

Dear Diary *lolzz* - Page 2 Empty Re: Dear Diary *lolzz*

Писане  jrock_girl Сря Дек 16, 2009 6:50 pm

Мерсиииииии awww awww awww awww awww awww
jrock_girl
jrock_girl

Брой мнения : 250
Join date : 11.10.2009
Age : 29
Местожителство : Бургас

Върнете се в началото Go down

Dear Diary *lolzz* - Page 2 Empty Re: Dear Diary *lolzz*

Писане  jrock_girl Нед Дек 20, 2009 3:15 am

Диър....всеки ден си мисля само за едно,как може света да е толкова пропаднал?Просто вече всяка част от шибания живот е ужасна.Нямам предства на какво се дължи,но бих искала да се оправят нещата!Мразя живота си повече от всичко.Мразя средата,в която живея.Не знам колко още ще мога да издържа.Лошото е,че не мразя само моя живот...когато видя другите как живеят им съчувствам.Е не всички живят зле,но тези които познавам.....ДА!Не разбирам как може да сме толкова жестоки един към друг!Животът е л***о!Не мога да го понасям,но в същото време нямаше да ме има и мен.Да,от една страна е добре.Поне нямаше да се мъча.Но щях ли да разбера какво е да мразиш,да обичаш,да плачеш,да се смееш....и изобщо да съществуваш?Преди ме беше страх от болката (от всякакъв вид),но сега вече не изпитвам нищо освен тази омраза...тя е по голяма от всичко друго в мен.Не искам така,но явно няма начин!Това за мен е единствения начин да живееш по-дълго.И въпреки това не смятам,че постигам нещо.Напротив...нищо не правя.Успокоява ме само това,че някой ден и аз ще имам семейство (надявам се)и аз ще се опитвам да им помагам...и това ще е единственото нещо,което ще ме държи жива!Но безсмъртие няма...нали?Диър с всеки изминал ден ставам все по зле...боли ме,но не ми пречи.Имам чувството,че от мен не е останало нищо.И хората,които си мислят,че ме познават са се объркали!Никой не ме познава!Дори аз не мога да се позная.Винаги съм веселе,усмихната,но това не е истинското ми аз.Аз съм песимист...и понякога реалист.Но винаги мисля за най-лошото!Тук доброто е,че господ не ме слуша!Ако ме слушаше щях да съм мъртва!Диър знам,че ти си просто...дневник!Даже не и таен.Но ми помагаш.Добре е когато можеш да споделиш нещо с друг и той няма да го каже (въпреки,че в този момент цял сайт знае кво мисля),но не ме срам да го покажа....

Wanting, watching, debating, on which way to run to, haunted, voices, craving, someone to run
to, i haven't lost myself in a long time, i never tried to care when i wanted to, i just want
to be part of something, i just want to be real like you

[Chorus]
Sometimes, i feel like a monster, and times, ifeel like a saint, i'm on my knees, you're my
favorite disease

Silent, warnings, tell me, that i've let things come, undone, show me, teach me, the way to
heaven, cause no other way can, i havent lost myself in a long time, i never tried to care when
i wanted to, i just wanted to to be part of something, i just wanted to be real like you

[Chorus]

Closer, closer, closer to you, i need to be closer, i have closure, and get closer to you,
every step i take...

[Chorus]

And i love the way you kill me, love the way you heal me, i love the way you kill me, love the
way you heal me, i love the way you kill me, love the way you heal me!

Чао!
jrock_girl
jrock_girl

Брой мнения : 250
Join date : 11.10.2009
Age : 29
Местожителство : Бургас

Върнете се в началото Go down

Dear Diary *lolzz* - Page 2 Empty Re: Dear Diary *lolzz*

Писане  Love. Нед Дек 20, 2009 8:34 pm

Ъм, позволи ме, да се нямеся :)
Всички тези неща, които си описала по-горе са ми до болка познати. И аз мислех така до 1-2 години. Но сега се чувствам хиляди пъти по-добре по доста причини.
Не бива да гледаме на нещата само от лошата страна, защото колкото повече мислим гадости и за омраза, ние внушаваме, че сме нищожни и безполезни. Напротив! Не сме! Стига да поискаме можем да постигнем доста неща. Никога няма да забравя онзи цитат "Вместо да бъдем жалки, можем да сме благодарни!" -Джоис Майер
И ако мислиш, че Бог е глух за нашите молитви, напротив, не е! Той винаги е с нас и ни обича, каквито и да сме.
Звуча банално, но така е!
Love.
Love.

Брой мнения : 313
Join date : 11.10.2009
Age : 32
Местожителство : Не знам! Всеки ден ми крадат пейката, гадовете!

Върнете се в началото Go down

Dear Diary *lolzz* - Page 2 Empty Re: Dear Diary *lolzz*

Писане  jrock_girl Нед Дек 20, 2009 9:10 pm

Може и така да е....все още обаче не намирам смисъл в жалкия си живот!Няма значение ако си права може би ще го открия....някога.И все пак благодаря за думите! (hug)
jrock_girl
jrock_girl

Брой мнения : 250
Join date : 11.10.2009
Age : 29
Местожителство : Бургас

Върнете се в началото Go down

Dear Diary *lolzz* - Page 2 Empty Re: Dear Diary *lolzz*

Писане  Love. Нед Дек 20, 2009 9:28 pm

Е, не се притеснявай, ще намериш нещото, което да ти дава надеждата и силите да продължиш напред!
За мен смисълът е да правя неща, дори и малки, но да карат хората около мен да се чувстват по-добре glomp
Хайде сега се усмихни, защото ти казвам, че си значима и в никакъв случей не си нищожна! Не позволявай на гадните мисли да те събарят!
Love.
Love.

Брой мнения : 313
Join date : 11.10.2009
Age : 32
Местожителство : Не знам! Всеки ден ми крадат пейката, гадовете!

Върнете се в началото Go down

Dear Diary *lolzz* - Page 2 Empty Re: Dear Diary *lolzz*

Писане  jrock_girl Чет Дек 24, 2009 3:11 am

Диър...днес времето беше добре като за зима.Задавам си един въпрос от доста време,но не смятам да го споделя поне за сега.Бих искала да имам повече приятели,на които да разчитам,но не се получава.Не мога да запазя дори и старите си приятели...усещам как бавно те си тръгват от сърцето ми.Вече не мисля,че имам по-добри приятели от сестра ми!Преди може би имах,но всичко се променя.На Нова година ще празнувам с едно момиче.Тя до няколко месеца ми беше добра приятелка...а сега едва се здържам да не я претрепя!Не съм сигурна,че ще издържа 24 часа с нея без да се нацупя.Което вече ми става навик!Но не ме интересува...ако са ми истински приятелки ще ме оставят да се цупя и няма да ми помагат още повече с лошото настроение.Мразя да ми се правят на интересни...сякаш само аз съм се сърдела.Те не се сещат как са се сърдили...жалко,че на мен не ми пука!За мен важи:"До обяд се сърди на себе си,след обяд на целия свят.".Не знам защо,но не разчитам много на приятелите си,въпреки,че знам,че те са ми най-добрите и други нямам.Вече не се сприятелявам толкова лесно.Твърде много са ме предавали,за да го правя пак!Пък и друго което важи за мен е "По-добре е да си сам,за да нямаш грижи".И без тва колкото по-малко,толкова по-малко тъй,че....буез Диър! ;x
jrock_girl
jrock_girl

Брой мнения : 250
Join date : 11.10.2009
Age : 29
Местожителство : Бургас

Върнете се в началото Go down

Dear Diary *lolzz* - Page 2 Empty Re: Dear Diary *lolzz*

Писане  Стейси Чет Дек 24, 2009 4:00 am

О,Ани! awww <333 I'll be there for you when the rain starts to pour! huggie GROUP HUG!!!!!!!!!!! Ани,имаш мен,макар напоследък да не се виждаме често! glomp
Стейси
Стейси
Just a ghost!

Брой мнения : 850
Join date : 11.10.2009
Age : 29

Върнете се в началото Go down

Dear Diary *lolzz* - Page 2 Empty Re: Dear Diary *lolzz*

Писане  jrock_girl Чет Дек 24, 2009 4:13 am

Мерси...то и без тва ако се виждаме всеки ден отношенията ни щяха да са като при останалите ми фр...нямаше да се понасяме вече xD glomp
jrock_girl
jrock_girl

Брой мнения : 250
Join date : 11.10.2009
Age : 29
Местожителство : Бургас

Върнете се в началото Go down

Dear Diary *lolzz* - Page 2 Empty Re: Dear Diary *lolzz*

Писане  jrock_girl Пет Дек 25, 2009 11:56 pm

Диър...днес както винаги...баща ми и майка ми пак се скараха...авее ужас!Вече не ме интересува.Докаго всички се правеха на сърдити и не кусаха и една бисквитка аз изядох всички!Изобщо не ми пречи вече че се карат до толкова съм им свикнала,че нямам думи....Абе те само гледат как да се скарат да се напсуват,че и почват и да си посягат...кретени!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jrock_girl
jrock_girl

Брой мнения : 250
Join date : 11.10.2009
Age : 29
Местожителство : Бургас

Върнете се в началото Go down

Dear Diary *lolzz* - Page 2 Empty Re: Dear Diary *lolzz*

Писане  Love. Съб Дек 26, 2009 4:53 am

Знаеш ли, и нашите са същите!
Гадно е да гледаш как се карат и си крещят един на друг, но все пак да знаеш. Трудно е да здържиш гнева си и негодуването, срещу дадено нещо. Всички се карат, но пък важното е да се сдобрят и да има по-малко разпри another nodin one
Love.
Love.

Брой мнения : 313
Join date : 11.10.2009
Age : 32
Местожителство : Не знам! Всеки ден ми крадат пейката, гадовете!

Върнете се в началото Go down

Dear Diary *lolzz* - Page 2 Empty Re: Dear Diary *lolzz*

Писане  jrock_girl Съб Дек 26, 2009 5:15 pm

Мда то хубу че бях аз в колата да им са изкрещя да млъкнат...че сиг щяха да са избият :x....смотани хора е...
jrock_girl
jrock_girl

Брой мнения : 250
Join date : 11.10.2009
Age : 29
Местожителство : Бургас

Върнете се в началото Go down

Dear Diary *lolzz* - Page 2 Empty Re: Dear Diary *lolzz*

Писане  jrock_girl Сря Яну 06, 2010 8:08 pm

Диър....на скоро всичко започна да се разбърква още повече.Вече наистина не мога да понасям баща ми!Мразя го!!!Когато го казах на майка,тя щеше да получи удър x| !Ама к'во е тя не го ли вижда ква отрепка е!Скоро се скарах и със Станислав (наричан по горе мъжа ми и такива)

Нервя се щот кат сме в общ чат и ако се скарам с някой и после той ми се сърди!А аз да му се сърдя ли,че с най-добрата ми приятелка си говорят пълни простотии...тя кът влезе той си къса ръцете да пише.Пък аз кат съм там.....Охх не мога да понасям момчетата (мъже,травестити и подобни) всичко което има *** ми пада в очите здравата....вече не мога да издържам кат видя момче и ми се повръща.Мдаа постоянно ми се повръща.Хубаво,че не го правя....щот лошо -_-' и така писна ми да живея така!!!!!!!!!!Мразя всичко което диша и мърда! fubar
jrock_girl
jrock_girl

Брой мнения : 250
Join date : 11.10.2009
Age : 29
Местожителство : Бургас

Върнете се в началото Go down

Dear Diary *lolzz* - Page 2 Empty Re: Dear Diary *lolzz*

Писане  jrock_girl Вто Яну 12, 2010 10:10 pm

Седя сама в стаята....слушам една песен и си поплаквам....когато плача се чувствам по-добре.Диър...не знам как още живея по-този начин.Може би сега разбирам колко е трудно да си различен....Аз съм много по-различна от другите....и когато не ми е на кеф бързо се забелязва...дори само по очите ми...На този свят има толкова много хора....всеки с неговото си.Но има хора които не понасям.Гледат да те убидят и да ти натъпкат самочувствието в.......Ден след ден осъзнавам нещо което не бих споделила точно сега и тук.Но то ме изяжда отвътре....Диър...не мога да повярвам,че плача толкова много,а в момента причините са толкова много,че даже нз за кое по напред да рева....накрая...... don`t do this
jrock_girl
jrock_girl

Брой мнения : 250
Join date : 11.10.2009
Age : 29
Местожителство : Бургас

Върнете се в началото Go down

Dear Diary *lolzz* - Page 2 Empty Re: Dear Diary *lolzz*

Писане  Love. Чет Яну 14, 2010 12:49 am

awww Колко познати чувства...
Love.
Love.

Брой мнения : 313
Join date : 11.10.2009
Age : 32
Местожителство : Не знам! Всеки ден ми крадат пейката, гадовете!

Върнете се в началото Go down

Dear Diary *lolzz* - Page 2 Empty Re: Dear Diary *lolzz*

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите