Misguided Ghosts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

it's poetry carved in flesh.. [invidia]

2 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

it's poetry carved in flesh.. [invidia] - Page 2 Empty Re: it's poetry carved in flesh.. [invidia]

Писане  Love. Нед Ное 29, 2009 6:54 pm

invidia написа:Ох, бе, всички са толкова мили.. Rolling Eyes * love, love, love
Изпълнени с любов... another nodin one
Love.
Love.

Брой мнения : 313
Join date : 11.10.2009
Age : 32
Местожителство : Не знам! Всеки ден ми крадат пейката, гадовете!

Върнете се в началото Go down

it's poetry carved in flesh.. [invidia] - Page 2 Empty Re: it's poetry carved in flesh.. [invidia]

Писане  invidia Нед Ное 29, 2009 7:52 pm

inlove
Интернетът ми е яко прецакан balloon
invidia
invidia
...I hid the keys to unlock love's heart...

Брой мнения : 560
Join date : 11.10.2009
Age : 28

Върнете се в началото Go down

it's poetry carved in flesh.. [invidia] - Page 2 Empty Re: it's poetry carved in flesh.. [invidia]

Писане  invidia Вто Дек 08, 2009 4:32 am

Нененеенене, хората са МНОГО зле >.<
Беги.. не ми пука за тях!
Весело ми е и ми се спи ужасно много, макар че спах 1 час следобед.
Но миииииииии..се пише..мда..
*хили се*
stereo
Не се сещам друго.
glei me kuv sum qk
invidia
invidia
...I hid the keys to unlock love's heart...

Брой мнения : 560
Join date : 11.10.2009
Age : 28

Върнете се в началото Go down

it's poetry carved in flesh.. [invidia] - Page 2 Empty Re: it's poetry carved in flesh.. [invidia]

Писане  invidia Чет Дек 10, 2009 3:25 am

Колко се дразня на БАНАЛНОСТТА и ЕДНАКВОСТТА
Като не знаете к'во да кажете, не казвайте нищо бе sad
Асдгтхъфсдгцхтгбгфдбфхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгффхгжбцнхгфдьфтръгухкйл;'лкйхгффдгхйклйхгф.


Отивам да си напиша домашната по литература.
invidia
invidia
...I hid the keys to unlock love's heart...

Брой мнения : 560
Join date : 11.10.2009
Age : 28

Върнете се в началото Go down

it's poetry carved in flesh.. [invidia] - Page 2 Empty Re: it's poetry carved in flesh.. [invidia]

Писане  invidia Чет Дек 10, 2009 3:26 am

умри бе sad
invidia
invidia
...I hid the keys to unlock love's heart...

Брой мнения : 560
Join date : 11.10.2009
Age : 28

Върнете се в началото Go down

it's poetry carved in flesh.. [invidia] - Page 2 Empty Re: it's poetry carved in flesh.. [invidia]

Писане  invidia Чет Дек 10, 2009 8:34 pm

Пфф, как може толкова дами се вие свят Neutral
Просто едвам ходя..
И отивам на зъболекар след малко и после имам да уча утре за контролно и по математика шибаните задачи О_о
Айде, излизам вече.
Чао. paper bag
*надява се, че няма да боли много и че няма да припадне по пътя*
invidia
invidia
...I hid the keys to unlock love's heart...

Брой мнения : 560
Join date : 11.10.2009
Age : 28

Върнете се в началото Go down

it's poetry carved in flesh.. [invidia] - Page 2 Empty Re: it's poetry carved in flesh.. [invidia]

Писане  invidia Вто Дек 15, 2009 4:09 am

Мозилата се прецака haha, zabawno
Оффф, не искам на училище, ертъйухкрсдфгхн.
Искам Фуфа..Ама няма.
ИИИИИИИИИИИскам.. много неща.

След малко лягам, не съм учила като хората...estupendo for you
Бе пука ми... haha, zabawno
Аре бе, постоянно има някой зад мен, не мога да изгледам уидеото.. eee stiga de sq.. eee stiga de sq.. eee stiga de sq..
invidia
invidia
...I hid the keys to unlock love's heart...

Брой мнения : 560
Join date : 11.10.2009
Age : 28

Върнете се в началото Go down

it's poetry carved in flesh.. [invidia] - Page 2 Empty Re: it's poetry carved in flesh.. [invidia]

Писане  invidia Сря Дек 16, 2009 3:30 am

I am a perfect sell, just wrap me up with a bow and flowers.
I will neglect to tell, I'll sell your story that we love each other.
invidia
invidia
...I hid the keys to unlock love's heart...

Брой мнения : 560
Join date : 11.10.2009
Age : 28

Върнете се в началото Go down

it's poetry carved in flesh.. [invidia] - Page 2 Empty Re: it's poetry carved in flesh.. [invidia]

Писане  invidia Съб Дек 19, 2009 5:18 am

Толкова ми е... влюбено haha, zabawno
В смисъл, не се влюбвам във всеки срещнат, обаче като ми хареса някой и супербързо.. както и да е . хД
Имах класна по испански, ъъ, долу-горе добре беше, сякаш, но май можех и повече на някои неща.. Все едно де. haha, zabawno
lalala5
Навън има много, много сняг иии, остави, че умирам от студ, е много забавно и всяко междучасие като малки деца сме навън. haha, zabawno
След...43 минути имам рожден ден хД
aww love. haha, zabawno makeup
invidia
invidia
...I hid the keys to unlock love's heart...

Брой мнения : 560
Join date : 11.10.2009
Age : 28

Върнете се в началото Go down

it's poetry carved in flesh.. [invidia] - Page 2 Empty Re: it's poetry carved in flesh.. [invidia]

Писане  invidia Сря Дек 23, 2009 3:36 am

Тъпо ми е, да. Кофти ми е, да, мрънкам, мразя да мрънкам, обаче такъв е животът.
:))))))))))))))))))))))))))))
Такова, на кой му пука.
Още един ден само и сме ваканция, н я м а м т ъ р п е н и е . Утре поне ще са ни намалени часовете по 60 мин. и свършваме в 12:15.
Днес автобусът не се счупи (голям късмет), което е хубаво.. Нвм, върнаха ни днес класните по испански и не съм доволна, можех повече, обаче.. Ъъъ, единственото хубаво (би трябвало да е такова де) е тържеството следобяд, макар че ще трябва пак да ходя на майната си (а.к.а. в училище) в студа, и съм убедена, че ще е много тъпо, обаче аз пак искам да ида! Имам голеееми планове за тази ваканция и ще се опитам да не ги проваля като проспя една седмица от нея, както обикновено става ;/. Гледат ми се филми, аааа ^^..
И днес пак го видях. Може ли да е ТОЛКОВА прекрасен?!
Мразя математиката (освен когато я разбирам де..) иии се надявам утре да не ни изпитват, защото нищо не загрявам -.-.. Трябва да препиша и домашната <3
По испански напоследък усещам как много съм се отпуснала, в смисъл, думи не съм учила сигурно седмица.
И боже, имам ужасния навик като говоря ПОСТОЯННО да повтарям "в смисъл" и е някв'о такова дразнещо, обаче не мога да спра =D
Иии как ми се чете някаква хубава книга... Ама наистина хубава и интересна. ;/
Утре ще си изслушам за пръв път новото CD, йей хД
Днес в 204 видях ..........................................
Хмм..
Не е за тук =D
Както и да е, <3
В смисъл, И АЗ ИСКАМ ДА СЪМ ТАКАВА!
Или не искам. И аз не мога да преценя, защото харесвам някак си и двете и... както и да е.
Ще бъда Аз.
Ник'во коледно настроение имам тая година, не че помня някога да съм имала и да ми е пукало за Коледа, но все пак ?
Пфууу. За утре плановете ми са като се върна от училище да мина през няколко магазина за подарък за нашите (нчащпт, нвмдсм) ии..да...
После ще си изслушам сд-то и ако ми се спи-ще спя, ако не-ще пооправя малко и после ще гледам някой филм :Д
Омфг, днес просто обикалях като ненормална из студа заради някакви абсолютни глупости...Чудя си се на акъла и аз !
Сееега имам да намеря коледно пожелание на испански за класната :Д Ииии имам да си отбележе няколко броя от "браво"-то, които евентулано да ми дадат ^^ ии така..
И после отивам да си взема душ и евентуално ще лягам, макар че спах два часа следобяд (и сънувах егати психо сънищата :Д ), сигурно ще почета книжка...
Абсотлютни глупости споделям в тоя дневник!, обаче очевидно няма на кого и така е.
В смисъл, не е виновна, обаче никой не осъзнава мен това до колкото много ме нервира всеееееееки ден по 20 пъти ..
И няк'во когато имам нужда...
Всъщност, дреме ли ме.
бЕги :))))
Ау!... Ъ, забравих си мисълта (рофл), честно, аз съм з л е .
Ааа, да. Пропуснах за 32-ри път да кажа:
ПИШЕ МИ СЕ!!!!!!!!!!!!!
Ама много.
МНОГО.
Както и да е.
Желая си успех утре, да оцелея по време на всички часове, желая си също така много усмивки, лека нощ и хубави сънища, приятно прекарване следобяд и много хубави неща, понеже много се обичам!!
Лека нощ!


Последната промяна е направена от invidia на Сря Дек 23, 2009 3:39 am; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : аз съм куха лейка. (ама тая опция е мн. яка))
invidia
invidia
...I hid the keys to unlock love's heart...

Брой мнения : 560
Join date : 11.10.2009
Age : 28

Върнете се в началото Go down

it's poetry carved in flesh.. [invidia] - Page 2 Empty Re: it's poetry carved in flesh.. [invidia]

Писане  invidia Съб Дек 26, 2009 7:57 pm

Предпочитам да седна да си препиша текстовете по испански, вместо да се занимавам с теб !
invidia
invidia
...I hid the keys to unlock love's heart...

Брой мнения : 560
Join date : 11.10.2009
Age : 28

Върнете се в началото Go down

it's poetry carved in flesh.. [invidia] - Page 2 Empty Re: it's poetry carved in flesh.. [invidia]

Писане  invidia Чет Дек 31, 2009 4:00 am

Защо, по дяволите?
ЗАЩО???
invidia
invidia
...I hid the keys to unlock love's heart...

Брой мнения : 560
Join date : 11.10.2009
Age : 28

Върнете се в началото Go down

it's poetry carved in flesh.. [invidia] - Page 2 Empty Re: it's poetry carved in flesh.. [invidia]

Писане  invidia Вто Яну 05, 2010 1:31 am

Просто сте безумно жалки !
Наистина ви съжалявам безкрайно много, че се мислите за много интересни и още не-знам-си-какви, още повече като почнете да опявата на целия свят какви TRVEBLACKМЕТЪЛИСТИ сте . А сте жалки и слушате шибани шитни, но други нямат право нали!
Просто СТЕ ЖАЛКИ!
Ей тва е. Нито ми пука за вас, нито имам някакво желание да комуникирам с вас, просто ще свършите на магистралата.



Миналата нощ сънувах, че съм Зоуи Дешанел .
invidia
invidia
...I hid the keys to unlock love's heart...

Брой мнения : 560
Join date : 11.10.2009
Age : 28

Върнете се в началото Go down

it's poetry carved in flesh.. [invidia] - Page 2 Empty Re: it's poetry carved in flesh.. [invidia]

Писане  invidia Вто Яну 05, 2010 1:37 am

Anyway, днес беше относително хубав ден, оживях, в смисъл, т'ва е добре >.<
ИИИИИИИИИИИИИ <3333333
<33333333333333333333
<333333333333333333333333333333333333333333333
.

Хмм. Утре..
Баси, пука ли ми? Няк'во тъпо физическо. Все едно.
Трябва да правя тъпататъпатъпатъпа презентация по ИТ (и да я уча, карай, че е на испански и половината думии не ги разбирам, wikipedia ftw <3 ).
Като съм на 35, никога няма да съм такава куха лейка, баси.
Оф, боли, боли, боли...



Most people don't realize
That two large pieces of coral,
Painted brown, and attached to his skull
With common wood screws can make a child look like a deer.

invidia
invidia
...I hid the keys to unlock love's heart...

Брой мнения : 560
Join date : 11.10.2009
Age : 28

Върнете се в началото Go down

it's poetry carved in flesh.. [invidia] - Page 2 Empty Re: it's poetry carved in flesh.. [invidia]

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите