Misguided Ghosts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Маскеният бал

3 posters

Go down

Маскеният бал Empty Маскеният бал

Писане  Weird. Пет Ное 06, 2009 5:23 am

Няколко часа оставаха до настъпването на Хелоуин.Следователно и до рожденият ден на Леда.Момичето толкова се вълнуваше,не само заради своя рожден ден,но и заради съвпадението му с Маскеният бал.Беше се приготвила с куп маски и рокли,аксесоари и обувки.Голямо напрежение беше за нея.Очакваше се това да бъде един незаменим бал.
Разбира се,не само червенокоската изгаряше от нетърпение настъпването на утрешният ден.Така бяха всички жители на градчето.Всичко беше украсено,плакати и фишове се лепяха непрекъснато.Духът на Хелоуин витаеше във въздуха.
Изабел,Леда и Мишел се бяха събрали в стаята на Леда.И трите бяха ентусиазирани за предстоящото събитие..и трите се бяха подготвили добре с костюмите си.
- Това определено беше най-якият подарък,който бих могла да получа за рожденият си ден.
- Много е странно как съвпаднаха датите.-отбеляза Изабел- Цели 3 години традицията бе замряла,радвам се че се възроди.
- Абеее,преди 3 години балът не беше ли някъде Декември месец? - размишляваше Мишел.
- Може би са решили че Хелоуин е по-подходящ за бал с маски,логично е.
- Е разбира се,че за теб ще е логично,нали съвпадна с рожденият ти ден!- Изабел се ухили и цапна червенокоската с една възглавница.
- Хаха,не е вярно!Добре,според теб защо биха променили датите?
- Нееееее знам..просто ми се струва леко странно..мистично - Изабел правеше странни движения с ръцете си.
- О,я стига!- изхили се червенокоската.
- Ох,млъкнете и двете!Хайде да излезем...ходи ми се в онова кафе,където правят страхотно капучино. - предложи Мишел.
- Добрееее деее..Само да си прибера роклята и излизаме.
Трите момичета се отдалечиха със смях от красиво украсената къща и се отправиха към кафенето.Очакваше ги един нов ден пълен с приготовления и вечерни танци...Оставаха само няколко часа... ^^



П.П. Продължете както искате след мен.
Weird.
Weird.

Брой мнения : 242
Join date : 05.11.2009

Върнете се в началото Go down

Маскеният бал Empty Re: Маскеният бал

Писане  Стейси Пет Ное 06, 2009 5:53 am

Трите момичета се запътиха към кафенето-едно от местата,в които Изабел не обичаше да седи дълго.Мислеше си,че висенето по тези кафета си е чиста загуба на време.
Но все пак бе готова да пристъпи малко вижданията си в името на приятелството.
По пътя към кафенето Изабел и Леда все още обсъждаха промените на датите за маскения бал.
-Добре,не ти ли се струва странно?Да променят така датите?-замислено попита Изабел и погледна Леда.
-Какво толкова?Просто така са решили хората.-намеси се Мишел.
-Хм...може би.-съгласи се Изабел,а Леда кимна одобрително.
Момичетата стигнаха кафенето и влязоха вътре.
Още от вратата си личеше,че е Хелоуин.Навсякъде из заведението бяха закачени украси,включващи тикви,духове и какво ли още не.
Леда,Мишел и Изабел се огледаха за свободни места.Единствените такива бяха в края на заведението.Момичетата минаха по златистата пътека,която водеше до избраните места.
Наместиха се удобно на удобните,пластмасови червени столове и зачакаха някой от сервитьорите да ги обслужи...
Стейси
Стейси
Just a ghost!

Брой мнения : 850
Join date : 11.10.2009
Age : 29

Върнете се в началото Go down

Маскеният бал Empty Re: Маскеният бал

Писане  Dark Passion Play Съб Ное 07, 2009 3:40 am

-Добър ден, какво ще желаете. – попита сервитьорката, която се приближи до момичетата. Беше висока брюнетка със сини очи, които бяха доста зловещи.
-За мен един портокалов сок. – каза Мишел, загледана в менюто.
-Мляко с какао. – заяви Изабел след 10 минутно зяпане.
-Аз ще пия сок от горски плодове. – усмихна се Леда.
Сервитьорката записа всичко в тефтерчето си и се отдалечи.
-Все пак не мислите ли, че промяната на датата е стр.. – започна Изабел.
-Стига!! –прекъсна я Мишел - Може просто залата да е била заета за целия декември. Знаете ли кое е странно според мен? Това, че дойдохме за капучино, а такова не си поръчахме.
Трите се спогледаха стреснато и след секунда избухнаха в смях.
-Да, сякаш някой контролира съзнанието ни.. – каза през смях Леда.
Смехът продължи, докато не се появи сервитьорката с трите чаши.
-Нямам търпение. – каза Мишел, отпивайки от чашата си със сок.
-Аз също! – лицето на Леда грейна.
-Е, да, нали е рождения ти ден?! – засмя се Изабел.
Престоя в кафенето продължи 2 часа. Темите на разговор бяха много, от новия цвят на косата на съученичката на Мишел, до новия филм на Меган Фокс. По едно време, Леда успя да прекъсне разговора за влиянието на новия кмет на града, като погледна часовника си и ахна.
-Леле! Остават само 2 часа. Как ще се приготвим!?
-Спокойно, де. – каза Изабел – хайде да тръгваме.
Приятелките излязоха от кафенето и се запътиха надолу по улицата.
-Е, ще се видим там – каза ентусиазирано Мишел.
Тя помага на Леда и Изабел и се запъти към дома си. След пет минути вече беше влязла в къщата. Качи се на втория етаж и там беше нападната от кучето си, което скочи върху нея и започна да лае.
-Ооо, Дарси, гладен ли си?! – засмя се Мишел и избута кучето от себе си.
След като нахрани Дарси, момичето извади костюма си от шкафа. Роклята беше дълга до коленете, черна, с много дантели. Естествено, Мишел си беше набавила и подходяща маска. След малко пристигна Дарси с едната обувка на Мишел в устата си.
-Боже! – Мишел започна да се смее. – Какво забавно куче имам.
След час и половина подготовки и борби с кучета, Мишел вече бе на път към маскения бал, където щеше да се срещне с приятелките си.
Dark Passion Play
Dark Passion Play
fuck the romance

Брой мнения : 1014
Join date : 11.10.2009

http://misguidedghosts.rabbitforum.org

Върнете се в началото Go down

Маскеният бал Empty Re: Маскеният бал

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите