Misguided Ghosts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PC игри

3 posters

Go down

PC игри Empty PC игри

Писане  Dark Passion Play Пет Ное 06, 2009 3:04 am

Всички са минали през периода, в който са нямали интернет и са висяли по часове пред компютъра, играейки на някаква игра.
Като бях малка, на около 3-4, батко имаше една игра на компютъра, която беше гениална! Трябваше да се правят някакви пици и беше много интересна, макар че нямах никакво понятие от това, което правех.
После една колежка на мама ми беше дала диск със записана на него игра Barbie Fashion Designer. Беше толкова прекрасна, играех на нея с часове, с дни. Никога не ми омръзваше, знаех наизуст репликите на Барби, можех да уцеля бутоните дори със затворени очи.
След няколко години се зарибих адски много по една игра с едни коли, които се състезават. Отново минаваха дни, в които съм играла само на нея, без прекъсване. Умирах от яд, защото ВИНАГИ финиширах 3-та или 4-та. Просто роботите в играта бяха супер бързи и това ме ядосваше.
След това дойде ред на GTA 3. Бях на село и принудих братовчед ми да ми я запише на диск. Прибрах се вкъщи, инсталирах я и се започна. Цяло лято я играх по цели дни. Толкова бях влязла в играта, че после се чудих защо тати изобщо спира на светофарите, като пътуваме с колата или пък ми се искаше да пребия някого на улицата, за да му взема парите. Не, че целта на GTA е това.
Една от любимите ми игри е Jazz 2. Минавала съм първото ниво около 1000 пъти, историята е същата като с GTA, не можех да се откъсна от монитора. Естествено, винаги стигах до нивото с морското чудовище и не можех да го убия и се отказвах, или виках батко да го убие вместо мен XD
На училище, по ИТ, на компютрите имаше играта Icy Tower. Беше голяма мания, когато имаме информационни технологии, всички да играят на тая игра. Толкова я харесвахме, че някои си я записаха на дискове и започнаха да играят на нея дори у дома си. Аз я открих случайно в един от дисковете на брат ми. На нея не съм играла толкова много, защото е скучна и изнервяща.
Винаги ме е било страх от Мортал Комбат, не знам защо, може би ме е хванала параноята откакто бях малка и батко играеше на нея. Преди 1-2 години започнах да играя и на нея. Обожавам игри, в които разни неща се бият/трепят/убиват. Много е успокояващо. Дори превъзмогнах страха ми от Ръптайл, като играх с него 2-3 пъти.
Играта с Дядо Коледа също ми беше голяма мания, но и там стигах до нивото с огъня и не можех да го мина и се отказвах след седмици безуспешни опити.
На Супер Марио играх миналата година, с батко се редувахме. Беше велико и адски забавно. Но пак имаше ниво, което не можехме да минем. XD
На Кадилаци и Динозаври играх с .. батко XD в мрежа. Играта е супер умряла, бих казала, ама е голяма зарибявка. Мустафата 4евър.

Тва са моите игри. А вашите?
Dark Passion Play
Dark Passion Play
fuck the romance

Брой мнения : 1014
Join date : 11.10.2009

http://misguidedghosts.rabbitforum.org

Върнете се в началото Go down

PC игри Empty Re: PC игри

Писане  Стейси Пет Ное 06, 2009 3:46 am

Ами аз не съм играла на много игри,но помня колко бях зарибена на Симс.До края на това лято играх на третата част.Много са яки. heartagram :smth1:
Обичах също и Crazy taxi,но и тази мания отмина.
По едно време играех и на Need for speed,но това беше само за няколко дена.
Превъртала съм не знам колко пъти Turbo Pizza-помня,че първия път я превъртях за един ден.
Но така и не се научих да играя на Icy Tower и онзи Дядо Коледа,дето Жу го каза. :smth6: smth7
Стейси
Стейси
Just a ghost!

Брой мнения : 850
Join date : 11.10.2009
Age : 29

Върнете се в началото Go down

PC игри Empty Re: PC игри

Писане  Coloursfade-x. Вто Ное 10, 2009 6:06 am

sims, tomb raider (за PS 1 - то не е игра за PC, де)
Обичам компютърните игри, но!
Стига да не те превърнат в човек без личен живот
Coloursfade-x.
Coloursfade-x.
cesare attacks

Брой мнения : 161
Join date : 10.11.2009
Age : 29
Местожителство : Пловдив; LEEDS.

Върнете се в началото Go down

PC игри Empty Re: PC игри

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите